DOĞALLIĞIN VE KALİTENİN SİHİRLİ DOKUNUŞU: BEAUTÉ D’ÆGÉ

Yaş almanın en güzel halini sunan bir marka…

Ege bölgesinin benzersiz bitkileri, eşsiz tarihi ve tanrıçalarının güzelliğinden ilham alan bir marka… Beauté d’Ægé, doğallık, kalite ve lüksün mükemmel birleşimi ile yaş almanın en güzel halini sunarak, cildinize sihirli bir dokunuş yapıyor.

Beauté d’Ægé, kalite, dünyadaki tüm canlıların sağlığına verdiği önem, büyüleyici güzelliği doğal özlerle ortaya çıkarma gibi asla ödün vermeyeceği öncelikleri ve değerlerini ürünleriyle sunuyor. Markanın bu değerlerini yansıttığı Lavish, Enlight ve Botaniste isimli üç ürünü, bakımına önem veren kadınları bekliyor.
Markanın kurucusu Aslı Osma Kender, kokusu, dokusu ve içerikleri ile 35 yaş üstü kadınlara yönelik, lüks, temiz ve çevre dostu ürünlerini özenle yarattı. Kender, kırışıklıklara karşı savaşan, daha sıkı, renk dengesini ve ışıltısını sağlayan ürünlerin, günlük yaşamınızın ve güzelliğinizin vazgeçilmezi olacağını belirtiyor.

Kadınların ihtiyaçlarına yönelik hem doğal, hem de etkili içeriklere sahip Beauté d’Ægé ürünleri, anında rahatlatma ve uzun vadede kalıcılık vadediyor.