ELLE KIZLARI SEÇTİ

Siz yaza hazır olmayabilirsiniz ama güneş çoktan geldi bile!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Mayıs 2014
ELLE KIZLARI SEÇTİ<#text>


<#text> Yazın yaklaşmakta olduğu şu bahar günlerinde hepimiz de aynı telaş var: Yaz hazırlığı... Bu da bir soruyu getiriyor beraberinde: Hangi güneş kremini seçeceğim? Kimimiz için koruması daha önemliyken bazılarımız içinse verdiği bronzluk ön planda. Biz de sizler için ELLE kızları arasında küçük bir anket yaptık ve en sevilen güneş kremlerini derledik işte karşınızda ELLE kızlarının favori kremleri,


<#text> 1 <#text>ELLE Türkiye Yayın Direktörü Işın Görmüş için en önemli konu seçeceği kremin alerjik cildinde herhangi bir reaksiyona sebep olmaması. İşte bu yüzden de tercihini dermokozmetik bir marka olan La Roche Posay'den yana kullanıyor.


<#text> <#text>‘Ben Lancaster kullanıyorum çünkü hem cildimi çok iyi koruyor hem de verdiği bronzluğu seviyorum' diyor ELLE Dijital Yayın Yönetmenimiz Ebru Kılıçoğlu.


<#text> <#text>Güzelliğin en önemli parçası cildimizse tabii ki biz de Güzellik Editörümüz Esra Özübek'in sözlerine kulak veriyoruz: 'Lancaster benim en sevdiğim marka çünkü benim için öncelik verdiği bronz görünüm. Tabii ki yanında güneş koruma becerisi de muhteşem!'


<#text> 4 <#text>ELLE Dijital  <#text>Stil Editörü Gülşah Öztürk ise eczacı anne ve babanın bilgilerinden faydalanıyor ve kesinlikle La Roche Posay öneriyor. Hem verdiği hafif renk hem de içerisinde katkı maddesi olmaması tercih etme sebeplerinden.~

<#text>Yazı İşleri Müdürümüz Hande Öngören'e göre, güneş kreminde öncelik kesinlikle ekolojik ürünlerde. Cildimizi nasıl güneşten korumaya özen gösteriyorsak aynı zamanda organik ürün kullanmak konusunda da aynı özeni göstermemiz gerek.


<#text> <#text>Fotoğraflarda cildimizin mükemmel görünmesi için nasıl özen gösteriyorsak, Fotoğraf Editörümüz Gülgün Özek'e göre güneşten korunmak için de aynı özen şart! Onun favori güneş kremi alerjik ciltlerin can dostu dediğimiz La Roche Posay.


<#text> <#text>Moda haberlerini bizim için derleyen Moda Haberleri Editörümüz Sıla Güven ise bronz görünümden vazgeçemeyenlerden. Bu yüzden onun da tercihi Lancaster markasından yana oluyor.


<#text> <#text>Elle TV Editörü Handan ise La Roche Posay krem kullanıyor. Daha önce geçirdiği ufak operasyonla benlerinden kurtulmuş Handan. Doktorunun ilk önerisi de bu krem olmuş. Kremin onun için en büyük özelliği hem krem yapıda olması hem de hafif renk vermesiymiş.


<#text> 9<#text>
 Elle TV Editör Asistanı Dilara'nın favorisi Murad nar özlü güneş kremi. Ona göre bu krem hem çok hafif hem de alerjik olan cildinde oldukça kolay emiliyor ve cildini iyi koruyor.


<#text>


<#text> EMEL OKŞAR

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.