AYDINLIK BAKIŞLAR: EN ETKİLİ 10 KAPATICI

Göz altı makyajınızı bir adım ileriye taşıyın…

Kapatıcısız yaşayamayanlar buraya! Tamam… Biraz abartmış olabiliriz ama rimel ve ruj sürmediğimiz günlerde bile kapatıcı kalkanımız oluyor. Makyajsız makyajda bile yüzümüzün ayrılmaz parçası olan kapatıcılar, cilt bakımını atladığımız günler için spontane bir kurtarıcı haline geliyor. Özellikle koyu halkaları, ince çizgileri ve göz çevresindeki kızarıklıkları hedefleyen kapatıcılar, daha genç ve dinamik bakışlara kavuşmanızı sağlıyor. Uzun bir gecenin ardından veya saatlerce bilgisayar ekranına baktıktan sonra bile göz çevrenize ışıltı katan kapatıcılar, birkaç saniye içerisinde yüzünüze canlı görünüm veriyor.

İyi bir kapatıcı, uzun bir güzellik uykusunun ve pürüzsüz bir cildin taklidini en iyi şekilde yapabilir! Kullanım şeklinize bağlı olarak kapatıcıları, fondöten yerine de kullanabilirsiniz. Tüm yüzünüze fondöten uygulamak yerine gizlemek istediğiniz izleri, haklaları veya lekeleri kapatıcılar ile gizleyebilirsiniz. Tabii bu uzun süreli bir çözüm değil! ‘Kusur’ olarak gördüğünüz cilt şikayetlerinizi cilt bakım ürünleri ile kalıcı bir şekilde giderirken, tembel günlerde ise kapatıcılardan destek alabilirsiniz. 

Kapatıcılığın yanı sıra aydınlatıcı ve kontür olarak kullanılabilen kapatıcılar, taşan rujları temizleyebiliyor ve far bazı olarak da kullanılabiliyor. Kısacası kapatıcıların 10 parmağında 10 marifet! Makyaj çantanızın joker elemanı yerine geçecek kapatıcılar, aynı zamanda bitkisel ve doğal içerikli formülleri ile cilt bakımınızı da tek bir dokunuş ile uygulamış oluyor. Serum yerine geçen bazı kapatıcılar ise saatler boyunca kalıcılığını korurken aynı zamanda göz çevrenize etkileyici bir bakım uyguluyor!

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz 10 kapatıcıyı görebilirsiniz…