EN İYİ 10 EYELINER

En ikonik göz makyajına en yakışan eyeliner'lar.

Brigitte Bardot'nun incecik, seksi stili; Twiggy'nin gösterişli kirpikler ve göz kapağındaki gölgeyle belirginleştiği göz makyajı ve tabi ki Adele'in ikonikleşen kedi gözleri.

Hepsinin ortak noktası zamansız ve ikonik eyeliner!Tüm zamanların en klasik göz makyajı stilini kendi göz şeklinizle kullanmak, kendi imza makyajınızı yaratmak için sayısız yol var.

Bu makyajı yaparken kullanabileceğiz, en beğenilen eyeliner'larsa foto galeride.En İyi Eyeliner KombinasyonlarıEyeliner tek başına bile bir makyajı farklılaştırabiliyor. Ama onu tam anlamıyla tamamlamak için mutlaka kirpiklerinizi belirginleştirin. Eyeliner'la yapılan göz makyajını tamamlamak için toprak ne nude tonlarında farlarla göz kapağını gölgelendirmek gerekiyor. Ya da sadece krem rengi far üzerine eyeliner çekebilir veya minik pırıltılı pigmentler kullanabilirsiniz.Eyeliner'la Hangi Ruj Kullanılmalı?Siyah eyeliner, mavi alt tonlu mat kırmızı ruj kesinlikle klasik bir görünüm veriyor. Ama eyeliner'ı daha etkili kullanmak için artık yeni kurallar var. Mesela ten rengi rujlarla eyeliner'ı kullanmak gibi. Ten renginizle uyumlu, şeftali ya da toprak tonlarında rujları ön planda tutarak eyeliner'ı tamamlayabilirsiniz. Uçuk pembe, pudra tonlarındaki ya da bordo rujlar, eyeliner'lar dramatik görünümler için ideal. .