TEMİZLİK ZAMANI: EN İYİ 15 MAKYAJ FIRÇASI TEMİZLEYİCİ

Hem cilt sağlığınız, hem makyaj koleksiyonunuzdaki hijyen hem de uzun ömürlü makyaj fırçaları için temizleyicileri deneme zamanı.

Makyaj ve cilt bakımı rutinlerinde atladığınız bir adım olabilir: makyaj fırçası temizliği. Tıkalı gözeneklerden ve bir türlü sebebini çözemediğiniz akne sorunundan şikayetçiyseniz, nedeni kirli makyaj fırçaları olabilir. Makyaj fırçalarının üzerindeki kalıntılar birçok cilt problemine ve enfeksiyonuna neden olabilirken, aynı zamanda gözenekleriniz tıkanabilir ve makyaj uygulamanız zorlaşabilir. Ancak hemen endişelenmeyin! Sürekli yeni bir makyaj fırça seti almanıza da gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey iyi bir makyaj fırçası temizleyicisi!

Makyaj fırçalarınızı sebum ve bakteriden temizlemek, en önemli güzellik rutinlerinden biri ancak bunun için pek çok farklı opsiyon var. Lavaboya yapışan makyaj temizleme matları, kuru süngerler, sterilize spreyler veya losyonlar… Makyaj fırçalarınızı temizlemek için farklı farklı opsiyonlarınız var. Hayatınızı kolaylaştıracak bu ürünler ile hem zamandan hem de hijyenden kazanabilirsiniz!

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz 15 makyaj fırçası temizleyicisini inceleyebilirsiniz…