EN İYİ 5 KAPATICI

Hem dayanıklı hem de son derece doğal bir görünüm veren kapatıcıları keşfedin!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Temmuz 2014
EN İYİ 5 KAPATICI


Her kadının hayali her zaman daha canlı ve daha taze bir görünüme kavuşmaktır. Bu görünüm için hep farklı metodlar denesek de aslında hepimizin bildiği ve en etkili yöntem her zaman kapatıcıdır. İster sivilce izlerinin üzerinde ister gözaltı morluklarınızı gizlemek için kullanın her zaman çok daha taze ve canlı bir görünüşe sahip olursunuz. Tabii ki kapatıcı dosyası sadece bunlarla sınırlı değil. En önemli olay doğru kapatıcıyı bulabilmek ve tabii ki doğru uygulayabilmek. İşte biz de bu sorudan yola çıktık ve sizler için ELLE kızlarının en sevdiği kapatıcıları sıraladık.

Laura Mercier Secret Camouflage


İki renkli bu yoğun yapıdaki kapatıcı özellikle ciltteki sivilce izlerinizi tamamen yok ediyor ve kesinlikle ciltte herhangi bir katman oluşturmuyor.

Bobbi Brown Creamy Concealer Kit


Sanılanın aksine göz altı morluklarınız için daha beyaz bir kapatıcı yerine somon alt tonlu bir kapatıcı seçin. Böylece hem morluklarınızı yok etmiş olursunuz hem de oldukça aydınlık bir görünüme kavuşursunuz.

Estee Lauder Double Wear


Daha önce bir çok defa ödül alan bu kapatıcının en sevilen özelliği ter ya da suya karşı dayanıklı olması. Yaz aylarını yaşadığımız şu günlerde sizin de ihtiyacınız belki de sadece bu kapatıcı.

Yves Saint Laurent Touche Eclat


Hem kapatıcı hem de aydınlatıcı görevini oldukça başarılı bir şekilde yerine getiren bu ikonik ürün, biz kadınların iş çıkışı gibi yoğun günlerden sonra daha yorgun olduğu zamanlarda ideal bir kurtarıcı.

Rimmel London Wake Me Up


Oldukça uygun fiyatlı bu ürünü sevmemizin en büyük sebebi içindeki hafif ışıltılar. Bu ışıltılar sayesinde göz çevreniz aydınlanırken aynı zamanda sorunlu bölgelerinizi de kapatabilirsiniz.

EMEL OKŞAR

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.