ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

YORGUNLUK İZLERİNİ SİLEN EN İYİ 10 GÖZ KREMİ

Elveda halkalar ve ince çizgiler! Göz çevrenizdeki problemler için çözümünüz kararında bir uyku ve tabii ki iyi bir göz kremi. Nemlendiren ve yorgunluk izlerini silen en iyi göz kremlerini seçtik...

Uzun bir gecenin veya yorucu bir günün ardından, aynaya baktığınızda gözlerinizin çevresindeki mor halkalar veya çizgiler sinirinizi mi bozuyor? Yalnız değilsiniz! Az uyumak, çok uyumak, yorgunluk ve daha birçok şey göz çevresinde halkalara ve şişkinliğe sebep olabiliyor! Sayısız etken göz çevresindeki damarları ve bezleri şişirerek cildinizde istenmeyen görüntülere sebep olabilir. Ama hemen panik olmayın! Sayısız sorun sebebi olduğu gibi sayısız çözüm önerimiz de var! 

Cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz göz çevresi kremleri, kolayca koyu halkalar, ince çizgiler, şişkinlik gibi sorunları ortadan kaldırıyor. İçeriğinde cilt aydınlatıcı ve nemlendirici mineraller ve besinler içeren kremler, hem etkili hem de kalıcı sonuçlar sağlıyor. Sonsuza kadar göz halkaları ile yaşayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her sabah kapatıcı ürünler ile göz altı kusurlarınızı saklamaya çalışıyor olabilirsiniz… Ancak aradığınız çözüm doğru besinler içeren kremlerden geçiyor olabilir. Aşağıda sizin için seçtiğimiz göz çevresi bakım kremlerini inceleyebilirsiniz…

Nemlendirici Göz Kremi, 285 TL BOBBI BROWN bobbibrown.com.tr

Göz altı bölgesini nemlendiren ve yatıştıran bu kremi concealer'ınızın altına baz olarak kullanabilirsiniz. Aloe Vera, güvercin ağacı özü, jojoba çekirdeği ve avokado yağı içeren bu ürün göz çevresini sıkılaştırarak 24 saat içerisinde yeniliyor. 

The Eye Concentrate Göz Kremi, 1,350 TL LA MER brandroom.com.tr

Gözlerinizi temizledikten sonra gümüş uçlu aplikatör ile uygulayabileceğiniz bu ürün göz çevresindeki koyu halkaları onararak cildinize aydınlık ve genç bir görünüm kazandırıyor. 

Repairwear Laser Focus Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi, 389 TL CLINIQUE clinique.com.tr

Göz çevresindeki kırışıklıkları azaltan bu krem, zengin içeriği ile ince çizgilerin görünümünü azaltarak daha aydınlık ve genç bir görünüm kazandırıyor. 

Oils Of Life Söz Çevresi Canlandırıcı Jel Krem, 249.90 TL THE BODY SHOP thebodyshop.com.tr

Koyu renkli halkaların ve ince çizgilerin görünümünü azaltan bu jel krem, içerisindeki inci pigmentleri sayesinde daha aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor. Yaşlanma karşıtı özelliği ile dikkat çeken bu krem formülü ile yapışkanlık hissi bırakmadan hafif, pürüzsüz ve kadifemsi bir dokunuşa sahip. 

Cellular Anti Aging Göz Bakım Kremi, 1,175 TL LA PRAIRIE beymen.com

Göz çevresin nemlendiren, çizgilerin ve koyu halkaların görünümünü azaltan bu krem, içerisindeki SPF 15 içeriği ile cildinizi güneş ışınlarına karşı koruyor. 

Absolue L’Extrait Yeux, 2,450 TL LANCOME lancome.com.tr

Çok yüzlü masa aplikatörü ile kullanılan bu ürün, göz çevresinde anında gençleştirici ve aydınlatıcı bir etki yaratıyor. Daha canlı ve pürüzsüz bir görünüm için kullanabileceğiniz bu krem aynı zamanda yenileyici bir maske görevi görüyor. 

Ultimate Göz Kremi, 3,215 TL SENSAI sephora.com.tr

Göz çevresindeki hassas cildi derinlemesine besleyen bu krem, göz çevresini aydınlatıp daha genç bir görünüm saplıyor. Zengin içeriği içe nemlendirme işleminden sonra göz çevresine uygulayabileceğiniz bu krem ile hızlı sonuçlar görebilirsiniz. 

Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Göz Kremi, 1,820 TL ESTEE LAUDER esteelauder.com.tr

Black Diamond Truffle içeriği ile cilt hücrelerinize enerji katan bu kremi göz çevrenizi daha parlak, aydınlık ve sıkı gösteriyor. Koyu halkaları ve şişkinlikleri azaltırken, canlı ve yenilenmiş bir görünüm kazandıran bu ürünü, soğuk altın alaşımı ile tasarlanmış masaj çubuğu ile kullanabilirsiniz. 

Göz Çevresindeki Kırşıklıkları Azaltan Güçlü Krem, 265 TL KIEHL’S kiehls.com.tr

Bakır ve kalsiyum ile göz çevrenizdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltan bu krem, cildinizi nemlendirirken içerisindeki kafein ile şişkinlik görünümünü azaltıyor. 

Elixir Des Glaciers Vos Yeux Gaz Kremi, 1,800 TL VALMONT sevil.com.tr

İnce ve kadifemsi bir dokuya sahip olan bu krem, göz çevrenizi pürüzsüzleştirerek, kırışıklık, koyu halka ve şişlik gibi sorunları ortadan kaldırıyor.