KUSURSUZ KİRPİKLER: EN İYİ 10 SUYA DAYANIKLI MASKARA

Plajda, havuzda veya sporda… Bu maskaralar ile gün boyu makyajınızı koruyabilirsiniz!

Kıştan yaza geçerken dolabımızda değişimler yapıyoruz, cilt bakımı ürünlerimizi nem ve hava değişikliğine göre ayarlıyoruz… Peki ya makyaj ürünleriniz? Soğuk havalarda kullanılan ağır fondötenler yaz aylarında su bazlı formüller ile değişirken, maskaralar da daha etkili ve kalıcı bir formüle sahip oluyor. Her zaman kullandığınız güçlü ve uzun süre kalıcı maskaranıza yaz aylarında bir suya dayanıklılık özelliğini ekleyebilirsiniz!

Spora gittiğinizde, havuz günlerinde hatta denizde bile bozulmayan bir formülden bahsediyoruz! Rüya gibi değil mi? Ancak formüllerini ve teknolojilerini geliştiren makyaj markaları ile bu hayalimiz gerçek oluyor. Sadece suya değil neme, sebuma ve tere karşı dayanıklı olan ‘waterproof’ maskaralar, yaz makyajınızı oldukça zahmetsiz hale getiriyor. Topaklanmayan, kirpiklerinizi kıvıran, dolgunlaştıran ve teker teker ayıran bu maskaralar, bir makyaj severi en çok mutlu eden özelliklere sahip. Eğer daha hassas bir kirpik yapısına sahipseniz, besleyici ve vitaminli içerikler ile formüle edilen maskaralara yönelerek cilt bakımınızı da makyajınız ile birlikte uygulayabilirsiniz. 

Sahilde, spor yaparken veya çok nemli bir günde kirpiklerinizin kusursuz görünmeye devam etmesini istiyorsanız fotogaleride seçtiğimiz 10 suya dayanıklı maskarayı inceleyebilirsiniz…