EN İYİ YÜZ TONİKLERİ

Nemlendiren ve canlandıran tonikler…

Cilt bakımı rutininizde temizleme ve nemlendirme adımları arasında yüz toniklerini atlıyor olabilirsiniz. Eğer cilt bakımında her şeyi yapıyor ancak yine de bir türlü daha ışıltılı ve temiz bir görünüme ulaşamıyorsanız cevabınız yüz tonikleri olabilir! Cilt bakımında pozitif sonuçlar konusunda ilk sırada yer alan tonikler, ciltteki fazla sebumu gidererek, makyaj ve çevre kirliliği kalıntılarını tamamen yok ediyor. Özellikle akne problemi yaşayanlar için ideal olan yüz toniklerini cilt bakım koleksiyonunuza eklemelisiniz. 

Sprey, losyon veya sıvı halinde olan yüz tonikleri ilk kullanımda bile gözenek problemini gidererek cildinizi güne hazırlıyor. Genelde göz ardı edilen yüz tonikleri, gün boyu cildinizi temiz tutmak için aslında en önemli ürünlerden biri. Tıkalı gözeneklerin oluşturduğu akne ve siyah nokta gibi şikayetlerinizden kalıcı olarak kurtulmak için tonikleri öneriyoruz. Aynı zamanda cildinizin pH dengelerini düzenleyerek nem bariyerlerini güçlendiren tonikleri cilt bakımı kahramanlarından biri olarak adlandırabiliriz. 

Cilt bakım ürünleriniz arasındaki eksiği keşfettiyseniz fotogaleride sizin için seçtiğimiz 10 yüz toniğini inceleyebilirsiniz…