FENTY BEAUTY’NİN YENİ YÜZÜ

Rihanna, güzellik markası için Amandla Stenberg’i seçti.

Cilt bakımına adım atacağı söylenen Fenty Beauty’nin yeni bir ünlü güzellik elçisi var! Rihanna’nın kurduğu güzellik markası, yeni yüzü olarak 20 yaşındaki oyuncu ve aktivist Amandla Stenberg’i seçti. Markanın ilk marka elçisi ve yüzü olan Stenberg’i ‘Hunger Games’ filminden hatırlayabilirsiniz.“Fenty ailesinin bir parçası olmayı çok istedim çünkü kendim gibi hissedebildiğim nadir güzellik markalarından biri Fenty Beauty’nin güzellik değerleri farklı özelliklerimi ortaya çıkarmak için beni güçlü ve heyecanlı hissettiriyor,” diye söyleyen Stenberg, bir basın açıklaması ile bu heyecan verici haberi açıkladı. 

Markadan en sevdiği ürünlerin ‘Match Stix Matte’ ve ‘Shimmer Skinsticks’ olduğunu da ekleyen ünlü oyuncu, doğal ışıltı için bu ürünleri tercih ettiğini söylüyor. 

2017’de Fenty Beauty’i kuran Rihanna, markasının “Irk, etnik köken, kültür ve stil ayırt etmeden herkesi güzel hissettireceğini,” söylemişti. Fenty’nin güzellik değerleri ile uyum sağlayan Stenberg, 2019’da markanın tüm kampanyalarında ve sosyal medya paylaşımlarında yer alacak.