FIOLAS'TAN BİR İLK!

Kişisel bakımı sürdürülebilir kılmak için harekete geçen Fiolas; insanın organik yapısıyla uyumlu kişisel bakım ürünleri yaratarak ürün yelpazesini genişletiyor.

Dünyada ilgiyle takip edilen ‘Holistik Bakış Açısı’nı uzun yıllardır benimseyen ve hazırladığı en yeni ürünleriyle kozmetik dünyasına adım atan Fiolas, Holistik Kozmetik’te öncü bir marka olmayı hedefliyor. Holistik; bir şeyin birinin sadece bir parçasıyla değil, tamamıyla ilgilenmek veya onu tedavi etmek anlamına geliyor. 

Kontrolsüz nüfus artışı ve beraberinde yaygınlaşan tüketim alışkanlıklarıyla bozulan tabiatımızın her gün daha da fazla zarar gördüğü yadsınmaz bir gerçek olarak önümüzde duruyor. Özellikle kozmetik sektöründe kullanılan ürünlerin üretimi ve kullanımı doğaya en büyük zararı veriyor. Kişisel bakımın, her zaman hayatımızda olacağını bilen ama bunu doğaya zarar vermeden sürdürülebilir kılmak için harekete geçen Fiolas; insanın organik yapısıyla uyumlu kişisel bakım ürünleri yaratarak ürün yelpazesini genişletiyor.  

Fiolas markasının kurucusu Fulya Gündoğdu’ya göre; ‘’Fiolas güzelliği belirli standartlarla değil, vücudun (elbette en büyük organımız cildimiz dahil), zihnin ve ruhun genel sağlığı ile bir bütün olarak tanımlıyor. Esasen, “Holistik Güzellik” sağlıklı beden, zihin ve ruh için her şeyi kapsayan bir yaklaşımdır ve sonuçta daha sağlıklı parlak bir cilt ile sonuçlanır. Bu tanım, güzelliğin neden cilt derinliğinden daha fazla olduğunu açıklıyor. Cildinizin anında parlak ve ışıltılı görünmesini sağlamak için birçok hızlı düzeltme mevcuttur, ancak etkileri yalnızca geçicidir. Biz marka olarak buna karşı değiliz ama parlak bir cilde ulaşmak için daha derin bir anlam sunmak istiyoruz ve güzelliğe bütünsel yaklaşımı gönülden savunuyoruz.’’ 

Fiolas Holistik Güzellik ürünleri Aromaterapi, Yüz Bakımı ve Güneş Bakım grubu olmak üzere üç ana ürün grubundan oluşuyor. Aromatherapy deo roll-on, hydro detox micellar suyu, aromaterapi replenishing butter, aromaterapi balmları ve daha birçok ürün Fiolas Holistik güzellik ürünleri serisinde yer alıyor.