GÜNEŞİ DOYA DOYA YAŞAMAK İÇİN HELIOCARE ÜRÜNLERİYLE TANIŞIN

Heliocare, yenilikçi güneş ürünleriyle kendi alanında devrim yaratıyor..

Modern dermatolojinin atası olarak tanınan Dr. Thomas B. Fitzpatrick de dahil olmak üzere Harvard Tıp Fakültesi'nden bilim adamları tarafından geliştirilen Heliocare ürünlerinin temel içeriği, güneş korumasında benzersiz bir formüle sahip. Ürünlerin içeriğini, Polypodium Leucotomos olarak bilinen ve foto koruma özelliği olan doğal bir eğreltiotu ekstresi oluşturuyor. Bu içeriğiyle 80’in üzerinde uluslararası bilimsel araştırmaya da konu olan Heliocare, Fernblock adı verilen bir teknolojiyle üretiliyor.

Heliocare'in farkı, UVA/UVB ışınlarının yanı sıra kızılötesi ve gözle görünen ışınlara karşı koruyucu özelliğe sahip olması ve aynı zamanda cilde nem vermesi, foto yaşlanmayı önleyen en kuvvetli antioksidanları içermesi. 

Heliocare'in kendinize en uygun güneş koruma kremini bulmak için aşağıdaki ürünlere göz atın:  

 

Gelcream Color Light SPF 50

Tüm cilt tipleri için jel formunda yağsız, açık ve kahverengi olarak iki tonu olan renkli güneş kremi eşit cilt tonu sağlayarak yüzdeki kusurları azaltıyor. Heliocare güneş korumasının ve makyajın en iyisini birleştiren bir antioksidan formüle sahip olan krem, eğreltiotu özü, yeşil çay ve E Vitamini içeriyor. 
Heliocare 360 Mineral 

Yağsız formülasyonlar içerisinde kolay dağılan yüzde 100 Mineral filtre içeren Heliocare 360 Mineral, sıvı ve görünmez dokusuyla kalıntı bırakmıyor. Paraben ve alkol içermeyen, doğal ve mineralli bir formüle sahip olmasından dolayı özellikle hassas ciltler ve çocuklar için uygun.Heliocare Color Cushion Compact 

Heliocare Ailesi’nin yeni ürünü çok yakında Türkiye'de satışta olacak. Günün herhangi bir saatinde rötuşlar için ideal olan Heliocare Color Cushion Compact özel formülü, UVB ve UVA; görünür (HEvis) ve kızılötesi ışınlarına(IR-A) karşı bağışıklık sistemini koruma performansını en üst düzeye çıkarıyor. Özel antioksidan kompleks, yeşil çay ve güneş koruyucu etkisini güçlendiren C ve E vitaminleri kombinasyonu içeriyor. Tüm cilt tipleri için çok yüksek koruma sağlayan ürün mat görünümlü ve yağsız. Lekelere ve hiperpigmentasyonlara karşı korunma sağlayıp cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olan Color Cushion Compact kızarıklıkları gizlemek için dermatolojik tedaviler için de kullanılıyor.


Endocare C-Pure Ampul 

Zarar görmüş ya da foto yaşlanmaya maruz kalmış ciltler için geliştirilmiş yenilikçi formülü ile dermatolojik tedavilerde destekleyici olarak doku onarımı sağlıyor.. Yüzde 15 C vitamini, yüzde 10 saf C vitamini, yüzde 5 E vitamini ve antioksidanlar içeren ürün doğal parlaklık verici ve nemlendiricileri sayesinde ciltte anında taze bir etki yaratır ve parlaklık veriyor. Düzenli kullanımla ciltteki kırışıklıkları ve çizgileri azaltıp, zamanla yok olmasını sağlıyor. En iyi sonuç için günde bir ampul olmak üzere 7 gün boyunca akşamları uygulanan C-Pure Ampul 15 gün içinde cilt parlaklığında anlamlı derecede artış vaadediyor.