HAFİF AMA SÜPER GÜÇLÜ GÜNEŞ KREMLERİ

Güneşin etkisini en yoğun hissettirdiği sezona giriş yaptık!

Güneş kremlerini kuşanma vakti geldi. Aslında artık güneş kremlerini yaz kış demeden her sezon uygulamamız gerekiyor. Ancak itiraf edelim ki güneş kremleri, havalar ısınınca daha çok radarımıza giriyor. Tüm kış boyunca cilt bakımında güneş kremi adımını atladıysanız, yaz aylarında bunu unutmamanızı tavsiye ediyoruz! Cilt yaşlanmasının en büyük sebeplerinden biri zararlı UV ışınları olabilir, bu durum havalar ısınınca daha da çok artıyor. Cildinizi koruma altına almak için çantanızda mutlaka bir güneş kremi taşımalısınız. 

Güneş kremleri çocukluğunuzdan beri kabuslarınızdan biri olmuş olabilir. Eğer böyle düşünüyorsanız yalnız değilsiniz! Ağır dokulu kremler, yüzünüzde emilmeyen beyazlıklar ve sıcak havalardaki o yağlı his… Bunların hepsi çok tanıdık. Ama neredeyse her gün kendini yenileyen güzellik sektörü, çocukluğumuzdan bu yana oldukça gelişti. Artık neredeyse yokmuş gibi hissettiren ama aynı zamanda çok güçlü güneş kremleri var. İnce ve hafif formülü ile rahatsız etmeyen güneş kremleri, yaz boyunca cildinizi korurken aynı zamanda hiç ağırlık hissi yaratmıyor. Saniyeler içinde cildinizde emilen güneş kremleri, cilt bakım rutininizin olmazsa olmaz ve en önemli adımı. 

Güneşin en zararlı olduğu sezonda cildinizi koruma altına almaya hazırsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz güneş kremlerini inceleyebilirsiniz…