J-BEAUTY TRENDİ

Kore, Avustralya ve şimdi de Japon güzellik trendleri…

K-Beauty trendinden A-Beauty trendine derken kıta kıta atlayarak farklı güzellik ritüelleri ile tanıştık. Şimdilerde yükselişte olan güzellik trendlerinde en son durağımız Japonya! Sürekli değişim halinde olan güzellik sektöründe Koreliler 10 adımlık bakım ritüellerinden vazgeçerek ‘skip-care’ ile daha kolay tekniklere yöneldiler. Adeta güzellikte bir devrim olan ‘skip-care’ bir çok rutini yok sayıyor. Esasında kimin her gece temizleyici, serum, losyon ve maske uygulayacak zamanı var ki?

Ne kadar giyim trendlerinde maksimalizm ön plana çıksa da güzellik rütinleri minimalizme yöneliyor. Minimalizm felsefesinden bahsederken Japon kültürünü atlamak olmazdı. Kolay ve uygulanılabilir yöntemleri ile güzellik sektörünü kasıp kavuran J-Beauty, kısıtlı zamanımızı en iyi şekilde kullanmamıza yardım ediyor. 

Cilt bakım rutininiz anlamlı, etkili ve hem duygusal hem de fiziksel açıdan iyi hissettirmeli. Eğer zamanınızı bir güzellik ürününü kullanırken harcıyorsanız, bunu bir yatırım olarak görüp en doğru ürünü seçmelisiniz… İşte burada J-Beauty trendi geliyor!

Çeşitli içerikleri ile bir çok sorunu tek üründe hedefleyen J-Beauty ürünleri parlak ve sağlıklı ciltlere kavuşmanızı sağlıyor. J-Beauty trendinin farklarını merak ediyorsanız, fotogaleride sizin için seçtiğimiz ürünleri ve faydalarını inceleyebilirsiniz…