JARED LETO’NUN YENİ CİLT BAKIM MARKASI: TWENTYNINE PALMS

Cilt bakım markasına sahip ünlüler daha da artıyor!

Buse Saray BUSE SARAY 20 Ekim 2022
JARED LETO’NUN YENİ CİLT BAKIM MARKASI: TWENTYNINE PALMS

Jared Leto'yu da cilt bakım markasına sahip ünlülerin uzun listesine ekleyebiliriz. Oyuncu ve müzisyen, güzellik markası Twentynine Palms'ın yakında piyasaya çıkacağını duyurdu.Leto'nun 25 Ekim’de piyasaya sürülecek güzellik markası, Joshua Tree'nin halüsinojenik güzelliğinden ilham alıyor. Twentynine Palms serisi, 11 kozmetik ürünün yanı sıra 195$'lık sınırlı sayıda bir eşarp içeriyor. Ürünler, 39 dolarlık yüz temizleyiciden 97 dolarlık göz kremine kadar değişiyor. Vegan ve zulüm içermeyen ürün serisi, Mojave Çölü'nden yerel malzemelerle birlikte dirençleriyle kutlanan botanikler içeriyor.

Ürünlerin suni koku içermediği, topraksı ve odunsu bir koku profiline sahip olduğu, adaçayı ve buhur gibi notalara sahip olduğu söyleniyor.

 Leto ayrıca tüm markanın çevreye mümkün olduğunca saygı duymasını istiyor. Brad Pitt'in Le Domaine ve Kim Kardashian'ın Skkn'si gibi, Twentynine Palms da geri dönüşümü teşvik etmek için her ürün için yeniden doldurma paketleri sunuyor. Bu taahhüdü bir adım daha ileri götürmek için ürünler, koruyucu bileşenlere ve daha az sürdürülebilir ambalaj ürünlerine ihtiyaç duymadan iyi korunmuş bir ürün sağlayan biyofotonik bir malzeme olan Miron camında geliyor.

Serideki şaldan da anlaşılacağı gibi, Leto'nun markası cilt bakımının ötesine geçmeyi umuyor gibi görünüyor. Tasarım nesnelerinin yanı sıra kişisel ve ev kokularının 2023'te piyasaya sürüleceği bildiriliyor. 
Twentynine Palms'ın ilk serisi, şimdilik resmi web sitesi ve Paris'teki Dover Street Parfums Market'teki mağaza ve Dover Street Market'in New York, Los Angeles ve Londra lokasyonlarında satışa sunulacak.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.