JENNIFER LOPEZ SABAH BAKIM RUTİNİNİ PAYLAŞTI

JLo cildine erişmek hiç bu kadar zahmetsiz olmamıştı!

Jennifer Lopez, ışıltısına erişmemizi kolaylaştırıyor.

Geçtiğimiz hafta Instagram üzerinden bir IGTV videosu paylaşan Lopez, görkemli banyosunda sabah bakım rutinini gösterdi.

Pembe ve beyaz çizgili pijaması ile kamera karşısına geçen Lopez, “hello gorgeous,” yazılı fincanından kahvesini yudumlarken hepimizin merak ettiği bakım rutinini yaptı. 

Fincanını kenara bırakırken, “Size sabah rutinimi göstereceğim,” diyen Lopez, “Bu benim gerçek banyom. Burası her gün böyle görünüyor. Size tam olarak neler yaptığımı göstereceğim,” diye ekledi. Adım adım sabahları uyandığında yaptığı bakım rutinine başlayan Lopez, önce jel krem temizleyicisini sonra ise serumunu, güneş kremini ve J.Lo Beauty markasından takviyelerini kullandı. Bu yılın başında cilt bakım markasını sunan Lopez, tüm ürünlerin 20 senelik bir araştırma sonunda yaratıldığını vurgulamıştı. “Eğer güzel ve pürüzsüz görünmek istiyorsanız cildinize bakım yapmalısınız,” diyen Lopez, serumunu uyguladıktan sonra, “Çok genç yaşlardan itibaren cildinize bakım yapmalısınız,” diye ekledi. 

Bir süredir sevgilisi Ben Affleck’e daha yakın olabilmek için Los Angeles’ta olan Jennifer Lopez, geçtiğimiz günlerde ise Affleck ile ilişkisini Instagram’a taşımıştı. 52. doğum gününden fotoğraflar paylaşan Lopez aynı zamanda oyuncu Leah Remini’nin doğum gününde Affleck ile görüntülenmişti. .