Kiko Milano Create Your Balance Koleksiyonu ile Hissettiğin Gibi Görün

Güçlendirici ve rahatlatıcı etkiye sahip yüksek performanslı ürünlerden oluşan yepyeni bir koleksiyon…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Eylül 2023
Kiko Milano Create Your Balance Koleksiyonu ile Hissettiğin Gibi Görün

Yaşam, özellikle de mod ve duygular göz önüne alındığında tam bir dengeler sahnesi… Gün içinde birçok kere hislerimiz ve buna bağlı olarak tepkilerimiz değişebiliyor. Kişileri özgün ve özel yapan da bu değişimler. Kiko Milano, yaşamdaki dengeleri ve onlara bağlı özgünlüğü kutlamak için Create Your Balance koleksiyonunu yarattı.Kişinin kendisini ifade edebilmesini cesaretlendirecek ürünlerden oluşan koleksiyonda, renkler, dokular ve içeriklerin güçlü kombinasyonu, kişinin hislerine, duygu durumuna bağlı olarak güzelliğini yaratmasına, hissettiği gibi görünmesine ilham veriyor.


Fonksiyonel içerikler, ihtiyacınız olan dengeye sahip olmanızı sağlamak için sakinleştirici veya güçlendirici özellikler sunarken, renk kombinasyonları ise dışa dönük, iddialı ya da yumuşak ve sade bir görünüme kavuşmanıza olanak tanıyor. Create Your Balance koleksiyonu ambalajlarındaki yeşil renk ile sakinleşmeye, canlı turuncu tonları ile ise güçlenmeye, harekete geçmeye atıfta bulunuyor.

Kiko Milano Create Your Balance koleksiyonu o günkü modunuza uygun görünmenizi sağlayacak farklı ürünleri ile sonbahara damgasını vuruyor. Koleksiyon hisleri en iyi şekilde ortaya çıkarmak için tasarlanmış etkili cilt bakım kombinasyonları, çok fonksiyonlu makyaj ürünleri, inovatif formülleri ile dikkat çekerken koleksiyonda yer alan dudak ürünleri hem renkleri hem de formülleri ile ön plana çıkıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.