KIKO MILANO'NUN YENİ KOLEKSİYONU: SICILIAN NOTES

İtalyan profesyonel makyaj markası Kiko Milano, Sicilian Notes Koleksiyonu ile İtalya'dan gelen saf güzelliği makyaj tutkunlarının beğenisine sunuyor..


İtalya'nın lider kozmetik markası Kiko Milano'nun yeni koleksiyonu Sicilian Notes, ışıltısı ve pozitif enerjisiyle öne çıkıyor. KikoMilano'nun İtalyan DNA'sını taşıyan yeni koleksiyonu, cilt bakım ve makyaj ürünlerini bir arada getiriyor. Dinlenmiş, ışıltılı ve canlı cilt görünümü sağlayan makyaj ürünlerinin yanı sıra gözler ve dudakları öne çıkaran parçalar Sicilian Notes Koleksiyonu'nda bir araya gelmiş.

Turunçgiller ve doğal yağlardan oluşan ürünler, doğadan gelen canlandırıcı ve besleyici etkiyi bir araya getiriyor. Yorulan cildi canlandırmak için tasarlanmış cilt bakım ürünleri, koleksiyonun favorileri arasında yer alıyor. Turunçgillerin güçlü arınma ve peeling etkisini taşıyan Energizing Cleanser, ışıltı katan bir başlangıç sunuyor.

Gözenekleri temizleyen Lemon Konjac Sponge, daha pürüzsüz ve duru hissetmemizi sağlıyor. Sonrasında kullanılması tavsiye edilen Energizing Toner; içerdiği vitaminler sayesinde cildi nemlendiriyor ve tazelenmiş hissiyatı veriyor. Energizing Face Moustrizer ise cildin doğal nemini korurken, yoğun bir güne hazır hissetmeyi sağlıyor.

Yüzünüzün tamamına Brightening Primer uygulayarak makyaj için mükemmel ve hafif bir baz elde edebilirsiniz. Bu baz, ışığı yayıcı etkisi sayesinde cildinize doğal bir parlaklık sağlayacaktır. Jojoba ve zeytinyağı ile zenginleştirdikleri Baked Bronzer ile Sicilya'da gün batımından sonra uzun süre kalıcılığını koruyan günışığını yüzünüze yansıtın. Bu bronzerı uygularken All Over Face Brush'ı kullanarak elmacık kemiklerinizin tüm doğallığını vurgulayabilirsiniz.Göz teması kurmaya davet eden etkileyici bir görünüm yaratmak için, mat ve metalik renklerle oynayabilirsiniz. Eyes & Lips Primer'ı göz kapağınıza uyguladıktan sonra, ruh halinizi yansıtmak için Long Lasting Eyeshadow Duo ya da Maxi Eyeshadow Palette'in birbirinden farklı renklerini kullanarak birden çok tonu karıştırabilirsiniz.Mat veya çok parlak tonlarda canlı renkler ile çekici dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudaklarınızı kalıcı ve suya dayanıklı dudak kalemi ile çerçeveledikten sonra Nourishing Lip Balm'ı uygulayarak dudaklarınıza hem nem hem de parlaklık verebilir veya Liquid Lip Colour Duo'nun 8 saat boyunca kalıcı formülüyle mat ve plastik görünümlü çekici dudaklara sahip olabilirsiniz.