KIM KARDASHIAN KARANTİNA MAKYAJ RUTİNİNİ PAYLAŞTI

Kardashian, makyaj videosunda yeni bir KKW Beauty ürünü tanıtıyor!

“Evde Kal” sosyal medya içerikleri Instagram sayfamızı ele geçirmiş durumda. Herkes COVID-19 pandemiği gereği evde kalırken, ünlüler de bu trendi kendi sayfalarında devam ettiriyorlar. Dünya ile güzellik rutinlerini paylaşan ünlüler arasına Kim Kardashian da eklendi! Güzellik markası KKW Beauty hesabından evde makyaj rutinlerini paylaşan Kardashian, evindeki banyoda çektiği videoyu hayranları ile paylaştı. 

Videoya çocuklarının kendisini rahat bırakmadığını ve bu nedenle onlardan saklandığını söyleyerek başlayan Kardashian’ın videosunda North’u da görüyoruz. Makyajına Joe Blasco’nun Ultrabase fondöteninin Olive Beige 3 tonu ile başlayan Kardashian, MAC Cosmetics’in Kabuki 180 fırçasını kullanıyor. Concealer için KKW Beauty’nin likit fondöteninin 7 numaralı tonunu kullanan Kardashian, KKW Beauty’nin ‘Baking’ pudrası ile makyajını sabitliyor. Göz altlarında baking yöntemini kullanan Kardashian daha sonra MAC Cosmetics’in Spooley fırçası ile kaşlarını fırçalıyor ve içini dolduruyor. Öncülük ettiği kontür trendi ile devam eden Kardashian, KKW Beauty’nin krem kontür ve highlight setini kullanıyor. Elmacık kemiklerine, çenesine, alnına ve burnuna kontür uygulayan Kardashian, paletin açık tonlarını kullandıktan sonra makyaj ürünlerini bir sünger ile dağıtıyor. 


Videonun bu noktasında pudranın geri kalanını gözlerinin altından temizleyen Kardashian, en sevdiği kirpik kıvırıcı olduğunu söylediği Surratt Relevee Lash Curler ile kirpiklerini kıvırıyor. Kontür konusunda artık uzman sayılabilecek konumda olan Kardashian yeniden paleti ile kontürünün üzerinden geçmeyi unutmuyor. Hafif bir ışıltı için açık tonlu bir aydınlatıcıyı uygulayan Kardashian, kontür paletini gözlerini öne çıkarmak için kullanıyor. KKW Beauty Classic Shimmer allık paletine geçen Kardashian, gül tonlarında bir allığın kendisini daha “genç ve uyanık” gösterdiğini belirtiyor. 

Yeni bir KKW Beauty ürününün çıkacağını duyuran Kardashian, çıkmak üzere olan yeni rimelini kullanıyor. Rimeli uygularken babası hakkında bir anekdot paylaşan Kardashian, babasının kendisine “Asla ağzın kapalı rimel süremeyeceğine eminim” dediğini söylüyor ve “Babam haklıydı ama bu mini rimel ile ağzım kapalı yapabiliyorum,” diye ekliyor. 

Son olarak Tatcha Luminous Dewy Skin mistini kullanan Kardashian, yüz makyajını sabitledikten sonra KKW Beauty’nin Nude 1.5 dudak kalemini ve 90’s Icon Mat rujunu sürüyor. Takipçilerine karantina makyajını izledikleri için teşekkür eden Kardashian, makyajı sadece mutfağa gitmek ve çocukları tarafından ödevlerinde yardım etmesi ısrar edilmek için yaptığını itiraf ediyor. Tüm gün pijamaları ile gezmediği için mutlu olduğunu dile getiren Kardashian, karantina sürecimizde farklılıkların ruh sağlığımız için faydalı olduğunu hatırlatıyor!