L’OCCITANE’IN İKONİK BADEM VÜCUT YAĞI ARTIK ÇATLAKLARLA SAVAŞIYOR

Cilt çatlak probleminin çözümü badem özünde saklı!

Hepimiz, pürüzsüz bir ten, ışıltılı görünüm, eşit renk tonu ve neme doymuş bir cilt arzuluyoruz. Tüm bunlara cildi, taze bademlerin ağız sulandıran kokusuyla saran ve artık çatlaklarla da savaşan L’Occitane badem cilt yağı ile ulaşmak mümkün.

L’Occitane’ın mis kokulu badem serisinin vücut yağı Almond Supple Skin Oil (Badem Vücut Yağı), yenilenen formülüyle çatlak görünümüne çare oluyor. Bademli vücut yağının içinde yüzde 50’den fazla badem özü bulunması, onu doğal olarak Omega 6, kamelya yağı ve Omega 3 açısından zengin kılıyor. Yağ, sürüldüğü andan itibaren 48 saat durmaksızın cilde nemlendirme sağlıyor, besliyor, sıkılaştırıyor ve çatlak izlerini onarıyor. Tende satensi, pürüzsüz bir son bırakıyor.

Çatlakları saklamaya çalışmaya son! 

Vücudumuzda oluşan çatlaklar hepimizin korkulu rüyası. Hamilelik, ani kilo alımı ya da ergenlik dönemindeki kilo ve boydaki hızlı değişim veya Cushing Sendromu. Tüm bunlar çatlak oluşmasına neden olan sebeplerden birkaçı.

Vücut çatlakları ile baş etmek, cildin elastikeyitini artırmaktan geçiyor. L’Occitane badem vücut yağını 2 ay boyunca günde 2 defa uygulamak, iyi bir görünüm ve sıkılık elde etmenin anahtarı kabul ediliyor. Daha etkili ve hızlı sonuç için, badem duş jeli ya da duş peelingi ile banyo yapıp, badem yağı ile bakımı tamamlamanız büyük önem taşıyor.


Vücut bakım rutininizi tamamlamak için…

İlk adım: Duş jeli
Almond Shower Oil

2’si 1 arada formülü ile bu duş yağı, cildi temizlerken anında nemlendiriyor ve duş rutinini keyifli bir ritüele dönüştüyor. Su ile temas ettiğinde bu altın renkli yağ, yumuşak bir süte dönüşüyor. L’Occitane’ın ikonikleşmiş Badem duş jeli yaz boyu size eşlik etmesi gereken ürünler arasında yer alıyor.

İkinci adım: Peeling
Almond Delicious Paste

Almond Delicious Paste, badem yağı ve badem özü, kırılmış badem kabuğu ve şeker kristalleri ile zenginleştirilerek keyif veren bir peeling karışımı elde ediliyor. Cildi ölü derilerden arındırarak, aynı zamanda bakım yapan etkili bir peelingdir. Cilt mükemmel bir şekilde pürüzsüzleşiyor ve yumuşatıyor, taze bademin yumuşak notalarıyla nazikçe kokulanıyor.

Alternatif
Almond Shower Scrub

Hem duş jeli, hem peeling ikisi bir arada tercih edenler, Almond Shower Scrub tam size göre… İçeriğindeki badem yağı ve bademin ezilmiş kabuklarıyla zenginleştirilmiş bir vücut peelingidir. Köpüren ve kolay eriyen jel kıvamlı yapısıyla cildinizi nazikçe temizliyor ve ciltteki ölü derilerden kurtulmanıza yardımcı oluyor. Bu eşsiz badem özlü duş peelingi ile cildiniz yumuşacık olurken badem çiçeklerinin nazik ve tazeleyici kokusu ile kokulanıyor.

Üçüncü adım: Besle
Supple Skin Oil

48 saate kadar nemlendirme sağlayan Almond Supple Skin Oil, yüzde 50 badem yağı ile formüle edilmiş. Cildin yumuşaklığını artırıyor, elastiket kazandırarak, sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Cildi besliyor ve ışıltı kazandırıyor. Duş sonrası bakımınızda 2 aylık düzenli kullanım sonrası ciltteki çatlak izlerinde azalma, eşit cilt tonu görünümü sağlamaya yardımcı oluyor.

Almond Shower Oil 250 ml – 280 TL
Almond Shower Oil 500 ml  - 470 TL
Almond Shower Oil Eco - Refill 500 ml – 420 TL
Almond Shower Scrub 200 ML – 270 TL
Almond Delicious Paste 200 ml – 520 TL
Almond Supple Skin Oil 100 ml – 530 TL

İpucu: Sabah ve akşam tüm vücuda yukarı doğru dairesel hareketlerle cilde masaj yaparak uygulayın. Cildin gevşemesiyle ilgili bölgelere (uyluklar, kalçalar, karın ve kollara) odaklanın.