ÖZEL EYELINER’LA KOLAY MAKYAJ

ÖZEL EYELINER'LA KOLAY MAKYAJ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Haziran 2014
ÖZEL EYELINER’LA KOLAY MAKYAJ


Eyeliner'ı seviyoruz... Bu mucizevi makyaj malzemesinin senelerdir, gözlerimize yaptığı katkıyı takdir ediyor ve beğeniyle karşılıyoruz. Gelin görün ki, iş eyeliner'la gözleri bir araya getirmeye gelince ‘külahları' değişiyoruz.


Evet birer ELLE kızı olarak, makyaj konusundaki kabiliyetimiz de bilgimiz de sonsuz! Kabul... Fakat iş eşit iki çizgi çekmeye geldiğinde, biri alıp başını gidiyor diğeri dışarılara taşıyor, sonunda iki gözü birbirine eşitleme derdine düşüyoruz... Sonuç: Rakunlar buluşması!!!


İşte bu noktada ‘Öyle bir eyeliner düşlüyorum ki, keçeli kalem gibi, ucunu değdirdiğimiz anda, eşit, biçimli iki çizgi kondursun gözlerimize!' diyorduk ki, Benefit'in yeni ‘They're real! Push-up liner'larını keşfettik. Sadece Sephora'larda bulabileceğiniz bu mucizevi ürünle, bu konuda en beceriksiz olanlarımız bile birer ‘makyaj artistine'dönüşüyor diyebiliriz.


Nasıl mı? Bu eyeliner, kalem aplikatör içerisinde yumuşak formüllü jel eyeliner içeriyor. Ergonomik yapısı sayesinde kolayca kavranıyor, ek izi yapmadan sürülüyor. Özetle markanın patentli AccuFlex™ ucu ile anında daha iri ve seksi gözlere kavuşmak artık çok kolay! Yine de ipucu isterim diyorsanız o zaman, Benefit Cosmetics Profesyonel Make up Artist Hakan Kültür'e kulak verelim beraberce:

1- Belirgin &iri bakışlar için: Göz pınarından başlayarak gözün dış köşesine doğru üst kirpik hattı boyunca keskin ve düz bir çizgi çekin. Çizgiyi göz kapağınız bittikten sonra da yukarı doğru uzatmaya devam edin. Bu uygulama daha belirgin, iri ve seksi gözlere kavuşmanızı sağlayacaktır.

2- Gece makyajı için: Alt kirpik hattınız boyunca kirpik diplerine en yakın biçimde göz pınarından gözün dış köşesine doğru çizgi çekiniz. Bu uygulama ile bakışlarınız daha dramatik ve çarpıcı olacak.

3- Retro görünüm: Alt ve üst kirpik dipleri boyunca çekilen eyeliner hattı çok daha nostaljik ve belirgin bakışlara kavuşmanızı sağlar.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.