PARİS’TE BİR GECE

Giorgio Armani yepyeni bahar makyajıyla kadınları büyülemeyi hedefliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Haziran 2014
PARİS’TE BİR GECE



<#text>


<#text> Giorgio Armani'nin yeni koleksiyonu, Armani Privé Spring 2014 Couture Collection Nomade adını taşıyor... Nomade; dünyayla ilgilenen, etrafını meraklı gözlerle izleyen kadını anlatıyor. Bu öyle bir kadın ki, şehirlerde ve kültürler arasında yolculuk eden düşünceleri var ve sürekli kendini yenileyen bir güzellik anlayışı arayışında olan biri. Giorgio Armani, bu en sofistike koleksiyonunu bu kadına ve onun arayışlarına ithaf ediyor: Klasik Armani formlarının ve dekoratif zenginliğinin sadelikle uyumu gözler önüne seriliyor. Giorgio Armani Uluslararası Makyaj Artisti Linda Cantello, Armani Privé 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonuna makyaj uygulamalarıyla dahil oluyor: Cantello, “İlhamını birçok farklı kaynaktan alan bir koleksiyon: Maharaja, Erté, Paris şıklığını gözler önüne seriyor. Tüm bunlar bir araya gelerek tanımlanamaz bir gizemi ortaya çıkarıyor. Renk katmanları siyah, gri, gümüş ve mor birbirinin içine geçerek ‘Paris Ruhu'nu oluşturuyor” diyerek koleksiyonu özetliyor.


<#text>


<#text> Gözler


<#text> İlkbahar-yaz görünüşünün en can alıcı noktası, gözler: Gri ve siyahla buğulandırılmış, ince ve keskin çizgilerle öne çıkarılmış güçlü ve sofistike bir görünüş. Far olarak Jet Black Eye&Brow Maestro ve Eyes To Kill Solo 11 numarayı tercih edebilirsiniz. Kaşlarınızı, gözlere uyguladığınızın bir koyu numarası olan Eye&Brow Maestro'yla doldurun. Mümkün olduğunca düz bir çizgi halinde çekmeye özen gösterin. Maskara olarak sadece üst kirpiklere siyah Eyes To Kill uygulayın.~

Baz



<#text> Maestro Fusion Makeup 3 numaralı fondötenle cildi doyurun. İhtiyaç duyulduğu takdirde Maestro Fusion Makeup Compact fondöten de kullanabilirsiniz. High Precision Retouch 2 ya da 3 numarayla göz çevresini aydınlatın.


<#text>


<#text> Dudaklar


<#text> Çıplak bırakılmalı. Göz makyajı yoğun olunca dudakları mümkün olduğu kadar doğal tutmayı hiç unutmayın!


<#text>


<#text> Cilt


<#text> Cildi Crema Nera Extrema'yla hazırlayın: Supreme Reviving Serum, krem ve göz kremi sürün. Cilt tonuna bağlı olarak ten renginizi Luminessence CC ya da BB kremle eşitleyin.


<#text>


<#text> Yüz


<#text> Tadzio göz kalemiyle elmacık kemiklerinin hatlarını, dudak altı çizgisini ve şakaklarınızı ortaya çıkarın ve iyice yayın. Alın bölgenizde çok hafif şekilde, Cheek Fabric Blush'la yumuşak bir aydınlık oluşturun.


<#text>


<#text> Tırnaklar


<#text> Armani Privé manikür uygulamasını tercih edin: İki adımda “Mavi Cam” manikürü. Baz olarak Nail Lacquer Bleu d'Armani 701 numarayı sürün, üzerine yeni Navy Gloss'la cila yaparak derinlikli ve camsı bir şeffaflık katın.


<#text>


<#text> ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.