PAT MCGRATH MAKYAJ KOLEKSİYONU ÇIKARIYOR

Dünyanın en ünlü makyaj sanatçılarından biri olan Pat McGrath’in makyaj koleksiyonu sonbaharda Sephora’da.

Pat McGrath’in geçtiğimiz aylarda çıkardığı simli ruj kitlerini veya altın göz pigmentini alamadıysanız üzülmeyin. Efsanevi makyaj sanatçının kalıcı koleksiyonu 16 Eylül’de patmcgrath.com'da çıkıyor. 6 Ekim’de ise bu koleksiyonu Sephora’dan temin edebileceksiniz. Koleksiyon McGrath’in önceden çıkardığı ürünleri de içerecek. 

‘Koleksiyonumdaki renklerin çoğu 25 senedir en sevdiklerim,’ diyen McGrath pigmentlerin sekiz farklı formül ile yapıldığını söylüyor. 

Son iki senedir, Valentino ve Maison Margiela’nın defilelerinin makyajlarını tasarlamadığı zamanlarda bu kalıcı koleksiyonu hayal ettiğini söylüyor. İlk olarak 40 dudak renginin satışa sunulacağı koleksiyona daha sonra 11 dudak kalemi, 5 eyeliner, maskara ve far paleti eklenecek. Bazı şanslı müşteriler gizli ön satış ile ürünlere herkesten önce sahip olabilecekler. 

MatteTrance ve 31 LuxeTrance rujları $38’a satılırken, göz kalemleri ve dudak kalemleri $25’a, maskara $28’a ve far paletleri $125’a satılacak. Bir efsanenin ürünlerini denemek istiyorsanız 16 Eylül’ü takvimlerinizde işaretleyin!