SAĞLIK İÇİN MİNERAL MAKYAJ

Mineral makyajın en bilinen markalarından Jane Iredale'le yeni sezon.

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 31 Mart 2015
SAĞLIK İÇİN MİNERAL MAKYAJ
Mineral makyajın en bilinen markalarından Jane Iredale, yeni sezonun makyaj ve güzellik trendlerini makyaj artisti Shawn Towne ile tanıttı.

Taze, makyaj yokmuş hissi veren dokunuşların, pastel renkler ve dumanlı göz makyajının bu sezonun öne çıkanlarından olacağının sinyalini veren Towne, mineral makyajın cildi güzelleştiren ve iyileştiren gücüne dikkat çekti. Makyajın cilde verdiği zararı önleyen ve içerdiği minerallerin tedavi edici özellikleri ile cildi iyileştiren Jane Iredale ürünleri, mükemmel kapatıcılık özelliği ile kusurları da gizleme özelliğine sahip.

Aynı zamanda cildi UVA ve UVB güneş ışınlarına karşı koruyan Jane Iredale Ürünleri, Skin Cancer Foundation tarafından da güvenli fiziksel güneş koruması olarak öneriliyor. Kullanılan etken maddelerin faydasına ek olarak ürünler, cilt üzerinde zarar oluşturan paraben, FD&C Boya (Sanayi Boyası), talk, kimyasal koruyucu, parfüm benzeri hiçbir kimyasal madde içermiyor.

Dermatologlar ve plastik cerrahlar tarafından tavsiye edilen markanın, vegan ve gluten içermeyen serilerinin de bulunduğunu ekleyelim.


Detaylı bilgi burada: www.janemineralleri.com

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.