SEKSAPEL SAHİBİ KIVRIMLAR!

Lancome'un yeni maskarası Grandiôse, kirpiklere bambaşka bir derinlik katıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Ağustos 2014
SEKSAPEL SAHİBİ KIVRIMLAR!


Hangi makyaj malzemesini kullanmadan dışarıya çıkamazsınız ? Bizim ve bir çok kadının ortak cevabı: Maskara. Hepimiz biliyoruz ki yorgun geçen gecelerin ya da uykusuz sabahların en önemli kurtarıcısı o. Tabii bunda kullandığımız maskaranın özellikleri de önemli!


Bizim için iyi maskara, yaz sıcağında akmayan, dolgunluk veren ve en önemlisi de kirpiklerimizi fazlaca kıvıran özelliklere sahip olmalı. Siz de bu özelliklerin peşindeyseniz, size harika bir önerimiz var. Maskara konusunda en güvendiğimiz markalardan olan Lancome, ikonik birçok ürününe bir yenisini ekliyor: Grandiôse!


Bu maskarayı diğerlerinden ayıran en önemli özellik fırçası. Gözün hem iç hem de dış kısmına kolayca ulaşabilen fırça, tüm kirpikleri eşit derecede kıvırabiliyor ve aynı zamanda dolgunluk sağlıyor. Bize bu maskarayı sevdiren diğer bir detay da güzeller güzeli Penelope Cruz . Grandiôse'un kampanyası için Mert&Marcus'un objektifine poz veren Cruz'un simsiyah, dolgun kirpikleri bu maskaranın peşine düşmemiz için önemli bir ilham kaynağı!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.