SEPHORA MOBİL UYGULAMASINI KEŞFEDİN!

Sephora Türkiye’nin yeni mobil uygulaması güvenli alışveriş ve hızlı teslimat anlayışı ile güzelliğe en kolay yoldan ulaşmamızı sağlıyor.

Yeni uygulama hızlı sepet senkronizasyonuyla ister evde, ister seyahatte isterseniz işte günün her anında vakit kaybetmeden favori ürünlerinizi alışveriş sepetinize eklemenize kolaylıkla imkan sağlıyor.

Güvenli alışveriş ve hızlı teslimat anlayışla dikkat çeken uygulamanın içerisinde bulanan Sephora Blog’ta ise en yeni güzellik trendlerini takip edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirilen Sephora Türkiye Mobil Uygulaması, kullanıcılara yeni güzellik trendleri keşfetme, kullanımı kolay ve pratik güzellik alışverişi deneyimine ve dönemsel kampanyalara cebinizden hızlıca ulaşma imkanı sunuyor.


Sephora Türkiye Mobil Uygulamasının Dikkat Çeken Özellikleri  

Favori ekleme özelliğiyle beğenilen ürünlerin kaydedildiği mobil uygulama,    en yakınınızdaki Sephora mağazalarını keşfetmenizi sağlıyor.

Uygulamanın barkod özelliğini kullanmak için sadece cep telefonunuzun kamerasını açmanız yeterli… Kullanıcıların tercih ettiği ürünlerin barkodunu mobil cihazlarıyla okutmasının ardından hem sephora.com.tr’den hem de mağazalardan ürün hakkında detaylı bilgilere hızlıca ulaşılabiliyor. 

Tek hareketle ulaşacağınız ana kategoriler bölümü, pratik ve rahat kullanımıyla uygulama içerisinde özgürce gezme imkanı tanıyor.

Sephora Türkiye Mobil Uygulamasını, Android telefon ve tabletlerde Google Play,  IOS telefon ve tabletlerde Appstore mağazalarını ziyaret ederek ücretsiz olarak cep telefonunuza kolaylıkla indirebilirsiniz.