SEPHORA’DA İLKBAHAR YENİLİKLERİ

Sephora’nın bahar favorileri ile sezona merhaba!

Sephora, en yeni makyaj ve bakım ürünleriyle yeni sezonu karşılıyor. Modunuza göre kendinizi ifade etmeniz için formülüze edilen makyaj ürünleri sayesinde makyaj stillerine farklılık getirmek oldukça kolay. İlkbaharın trend renkleri arasında dikkatleri çeken sıcak sarılar, özgür lilalar ve sorbe pembeler Sephora’nın muhteşem dünyasında yerini alıyor.

YANAKLARA METALİK ETKİ
Sephora Collection sezonun favorisi olan metalik tonlarını zengin pigmentli allık çeşitleriyle makyaj tutkunları için sunuyor. Makyajında doğal ışıltıdan vazgeçemeyecek olanların dikkatini çeken ürünler, ilkbaharı parıltılı bir dokunuşla kucaklıyor.

Favori renk alternatiflerinin farklı dokular ve zengin içeriklerle sunulduğu allıklar, hem doğal hem de tazelenmiş bir cilt görünümünü destekler. Şeftalilerden, lilalara ve narçiçeklerine kadar uzanan doğal tonlardaki allıklar modunuza göre arzu ettiğiniz makyaj stilinin keyifli yol arkadaşları olarak ön planda…GÜNEŞİN IŞILTILI DOKUNUŞU İLE DOĞAL FİLTRE ETKİSİ
Sephora, güneşin ışıltılı dokunuşunu bronzlaştırıcı ürünleriyle farklı bir boyuta taşıyor. İlkbahar /Yaz enerjisini ciltlerinde hissetmek isteyenler için geliştirilen ürünler, her cilt tonuna uygun doğal filtre etkisiyle makyaj tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor.

Çarpıcı makyaj stillerinin en yakın yol arkadaşı olmaya aday bronzlaştırıcı pudra ve stickler doğal bitişlerle bütünleşerek cildin nefes almasına da destek oluyor. Bronz ışıltıları yansıtan ürünler hem likit formu hem de kadife dokularıyla güneşin muhteşem parıltısını cilt makyajınız için sunuyor. Doğal bir filtre etkisi yansıtan zengin formüllü ürünler, canlı  ve taze bir cilt görünümünü desteklerken ten renginizi ışıltı ile harika bir şekilde ısıtıyor.ZAMANSIZ VE İKONİK GÜÇ: KIRMIZI
Sephora Collection, sezonun muhteşem enerjisini makyaj tarzlarına taşıdığı kırmızı yansımalı ürünlerle güzellik tutkunlarının beğenisine sunuyor. Bu sezon cesur renk kodlarına odaklanan marka, zamansız ve ikonik gücü simgeleyen kırmızı tonlarını metalik efektlerle derinleştiriyor.

Yılın favori rengi olarak ön plana çıkan sıcak kırmızılar, her cilt ve saç rengiyle uyum sağlayacak farklı tonlarıyla makyaj uygulamalarına eşlik ediyor. Dudaklar için narçiçeklerinden Burgonya tonlarına, kiraz renginden karmen kırmızılarına ve mercan yansımalara kadar uzanan geniş bir ruj koleksiyonu sunuyor. Yanaklarda ve bakışlarda kırmızının hâkimiyetini özgün ton skalasıyla sunan Sephora Collection, sezona cesaret ve ilham veriyor.DUDAKLARDA LİP GLOSS DÖNEMİ
Sezonu etkisi altına alan lip gloss’lar sayesinde dikkat çekici makyaj stilleri yaratmak artık daha kolay. Sephora’nın ilkbahar dönemine özel sunduğu zengin pigmentasyonlu lip gloss’ları hem dudakların nemlenmesine aynı zamanda da doğal bir şekilde renklenip dolgun gözükmesine yardımcı oluyor.

Sephora’nın eğlenceli dünyasını özgün tonlarla yansıtan ürünler, her cilt ve saç rengine uygun renkleri barındırıyor. Dudaklara nemli bir görünüm kazandıran dudak parlatıcıları hem cesur hem de doğal bitişli makyajların vazgeçilmezi haline geliyor. Sezonun iddialı renk kodlarını lip gloss ürünlerinde bir araya getiren marka, makyaj ritüllerinin vazgeçilmez parçalarını öne çıkarmaya devam ediyor.


Etİketler