SEPHORA'DAN BAHAR İLHAMLI GÖZLER

Muhteşem dokularıyla bahar makyajına bambaşka bir hava katan Sephora ürünleriyle bahar makyajı çok daha ışıltılı, canlı ve parlak!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Nisan 2023
SEPHORA'DAN BAHAR İLHAMLI GÖZLER

Sephora, bahar sezonunda öne çıkan göz makyajı trendlerini seçkin markalara ait birbirinden etkili ve muhteşem ürünleriyle karşılıyor. Ağırlıklı olarak gözlere odaklanan Sephora bahar makyajı ürünleri, bakışlara heyecan katarken makyaj çantalarına enerji getiriyor.

Sephora’da sezonun favorisi olarak ön plana çıkan makyaj ürünleri, zengin pigmentleri, ışıltılı dokuları ve etkili içerikleriyle kusursuz bir makyaj deneyimine eşlik ediyor. Sezonun popüler renk kodlarıyla oluşturulmuş farlar, dikkat çekici bakışlar yaratan göz kalemleri ve ekstra hacimli kirpikler sunan maskaralar güzellik tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya aday… Ayrıca cildinizin daha aydınlık ve canlı bir görünüm kazanmasına destek olan ten makyajı ürünleri de sezon makyajına sıcak bir parıltı ekliyor.


SEPHORA COLLECTION SIZE UP MASKARA

Size Up, mikro incilerle zenginleştirilmiş uzun ömürlü vegan formülü ve kum saati fırçasıyla göz açıp kapayıncaya kadar hacimli kirpikler elde etmenizi sağlıyor.     

Ultra modüler dokusu sayesinde ekstra hacim efekti elde etmek için kirpiklerinize kat kat uygulayabilirsiniz.

Fiyat: 259 TL

SEPHORA COLLECTION SIZE UP MASKARA

İlk sürüşte bile kirpikleri anında uzatıp, kıvıran SEPHORA COLLECTION maskarası.     

Size Up, mikro incilerle zenginleştirilmiş uzun ömürlü vegan formülü ve kum saati fırçasıyla göz açıp kapayıncaya kadar hacimli kirpikler elde etmenizi sağlıyor.     

Ultra modüler dokusu sayesinde ekstra hacim efekti elde etmek için kirpiklerinize kat kat uygulayabilirsiniz.

Fiyat: 259 TLSEPHORA COLLECTION FULL EYES BRUSH SET 

Sentetik elyaf kıllara sahip 4 temel göz fırçasından oluşan set, basit tek renkli makyajlardan buğulu gözlere kadar her türlü görünümü elde etmenize olanak sağlıyor. Eye Shadow fırçası göz farı uygulamak için ve Smudger fırça rengi bulanıklaştırmak için kullanılırken Eyelid Crease fırçası göz kapağını belirginleştirmenize; Precision Eyelid Crease fırçası ise daha hassas bir gölgeler oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Fırçaları yanınızda taşımak için kullanabileceğiniz akıllı bir çanta ve fırçalarınızı düzenli tutmanızı sağlayacak kumaş bir kese bu eşsiz seti tamamlıyor. 

Fiyat: 369 TLSEPHORA COLLECTION WATERPROOF RETRACTABLE EYELINER

Yoğunluğu ve pratikliği; kremsi-su geçirmez formülde birleştiren göz kalemi…

Sephora Collection’ın bu 3’ü 1 arada göz kalemi, su geçirmez formülü ile olağanüstü bir kalıcılık sağlıyor. Ultra pigmentli renkleri parlaklığını kaybetmeden gün boyu sabit kalmayı başarıyor. Ayrıca göz makyajınıza 12 saat süren, kesintisiz bir yoğunluk kazandırıyor. 

Tasarımı sayesinde profesyonel olmadan bile ultra hassas çizgiler çizmenizi sağlayan göz kalemi, karıştırma ucuyla da buğulu görünümler elde etmenizi kolaylaştırıyor. 

Fiyat: 179 TL

SEPHORA COLLECTION COLOR SHIFTER FAR PALETİ 

Katmanlı görünümler elde etmenizi sağlayacak, yüksek pigmentli mini göz farı paletlerinden oluşan harika bir koleksiyon.    

Yanınızda taşımak için mükemmel olan Color Shifter paletler, ışığı yansıtan parıltılı mikro parçacıklara sahip topperlar ile birlikte toplam 5 göz farı sunuyor. 

Günlük makyajınız için sadece birkaç dakika içerisinde kadifemsi ve mat bir görünüm elde edecek; akşam ise bu görünüme topper farlarınız ile ışıltı katacaksınız. 

Fiyat: 249 TLMAKE UP FOR EVER HD SKIN POWDER -FOUNDATION PUDRA FONDÖTEN

İpeksi pürüzsüzlükteki pudra, ciltle birleşerek size uzun süre kalıcılık sağlıyor ve cildinize eşsiz bir görünüm kazandırıyor. Ayarlanabilir kapatıcılığı ile HD Pudra Fondöten, tek dokunuşta kızarıklık ve çilleri kapatmanızı sağlıyor ve cilt teninizi eşitliyor. 

Tüm cilt tipleriyle uyum sağlayan ürün, nemlendirici veya makyaj bazından hemen sonra uygulanabilir.

Fiyat: 899 TLRare Beauty – Positive Light Silky Touch – Aydınlatıcı

Kalıcı, kolay ve doğal görünen bir ışıltı için cilde anında cam benzeri bir parlaklık veren yenilikçi bir toz vurgulayıcı.

Bu makyaj formülü, burundan elmacık kemiklerine kadar cilt yapısını kusursuzlaştırmaya yardımcı oluyor. 

Uygulaması, karıştırması ve parlatması kolay olan bu vurgulayıcı, göz kapaklarına çekici bir parlaklık vermek için göz farı olarak da kullanılabilir.

Fiyat: 659 TLr.e.m beauty - Midnight Shadows Göz Farı Paleti

Midnight shadows eyeshadow palette ile mükemmel bir göz makyajı hayali gerçek oluyor. Her bir palet Arianna Grande’nin eşsiz göz makyajından ilham alıyor. Mattan metalik bitişlere kadar çok boyutlu görünümler sunuyor. 

En uygun görünüm ve doku için tescilli pigment teknolojisiyle geliştirilen bu yenilikçi ürün, talk pudrası içermediği için ağırlık yapmayan ve rengini maksimum derecede veren formüllerden oluşuyor. Yumuşak, kremsi ve ipeksi dokusuyla kolayca karışıyor ve cilde rahatça uygulanıyor.

Fiyat: 659 TL


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.