SEPHORA’DAN YILIN EN UZUN GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYA

Sephora’dan güzellik tutkunlarını sevindirecek bir haber! Sephora, 20-21 Haziran tarihlerinde tüm indirim ürünlerinde geçerli sepette ek %21 indirim fırsatı sunuyor.

Sephora’nın renkli ve özgür dünyasında kendini şımartmak isteyenler, cilt bakım ürünlerinden maskelere, rujlardan maskaralara kadar tüm indirimli ürünlere daha da avantajlı fiyatlarla sahip olacak. 

Sadece www.sephora.com.tr’de iki gün boyunca geçerli olacak indirimden seçtiklerimize göz atın!


SEPHORA COLLECTION COSMIC 3D GLOW AYDINLATICI JEL

Yeni bir parıltıyla parlayın!
Sedef ile zenginleştirilmiş bu aydınlatıcı jel, yüzü, gözleri ve dudakları çok boyutlu bir parıltıyla süslemenize yardımcı olur .

Fiyat: 64,90 TL yerine 35 TLSEPHORA COLLECTION LAVANTALI AYAK MASKESİ

Sephora Collection Ayak Maskesi, 20 dakika kadar kısa bir sürede, maksimum sonuç elde etmek için, zengin formüllere geliştirilmiştir. Besleyici, rahatlatıcı özellikleriyle, ayak endişelerini hedefleyen aktif bir bileşen içerir.

Lavanta Ayak Maskesi: lavanta özü ve nane sayesinde yorgun ve ağrıyan ayakları, yatıştırıcı ve canlandırıcı etkisi ile hafifletmeye destek olur.

Fiyat: 25.90 TL yerine 15 TL
SEPHORA COLLECTION CINESCOPE MASKARA

Yoğun ve hacimli kirpikler için Sephora Collection’ın Volume Panoramique maskarasını keşfedin!

Hacim etkisi için fırça kirpiklere ürün yüklemesi yapar. Fırçanın yapısı sayesinde kirpikler ayrılır ve ürünün kirpiklere optimum şekilde uygulanması sağlanır.

Fiyat: 89,90 TL yerine 55 TL
SEPHORA COLLECTION ULTRA PARLAK DUDAK PARLATICI

Sephora Collection parlatıcı jel, parlaklık ve nemlendirme sağlayan hafif dokusu sayesinde dudaklarınızda pürüzsüz bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Fiyat: 69.90 TL yerine 30 TL
Etİketler