SIMSIKI BİR CİLT İÇİN

Yazın olumsuz etkilerini silip sezona sıkı bir ciltle başlamaya ne dersiniz?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Eylül 2014
SIMSIKI BİR CİLT İÇİN


Cilt bakımında, özellikle de sıkılaştırma konusunda her gün yeni bir teknik duyuyoruz. V-Shape de bu tedavilerden bir tanesi. Tedavinin amacı, yüz ve boyun gerdirme, göz kapağı kaldırma ve yanak kaldırma işlemlerini cerrahi operasyona gerek kalmadan, ağrısız ve acısız olarak yapmak.


Tedavinin en güzel özelliklerinden biri de 20 dakika gibi kısa seanslarla cildinizi 10 yıl gençleştirmeyi vaat etmesi. Bu iddialı tedaviyi daha yakından tanımak için, onu uygulayan Corpus SPA'dan bilgi aldık!

1- V-Shape tam olarak nedir?


V-Shape yüz ve boyun gerdirme, göz kapağı kaldırma ve yanak kaldırma işlemlerini cerrahi operasyona gerek kalmadan, 20 dakika gibi kısa seanslarla, ağrısız ve acısız olarak yapan ve ciltte sıkılık sağlayan bir uygulamadır. Hem yüz hem de vücutta uygulanabilir. 

2- Nasıl uygulanır?


V-Shape başlığı cilt üzerinde gezdirilerek cilt altına radyofrekans ışınları veriliyor. Böylelikle kolajen lifler uyarılıyor ve ciltte sıkılık sağlıyor.?

3- Kaç seansta etkisini gösteriyor?


İlk 3 seansta etkisini göstermeye başlıyor. 6 seansta ise sonuç alınıyor.

4- Kimler yaptırabiliyor?


V-Shape uygulamasını yaptırmak için yaş sınırlaması bulunmuyor. Yüz için yapılan V-Shape uygulamasında genellikle 30 yaşından sonra ihtiyaç duyuluyor. Ciltteki elastik kaybını yerine getiriyor. Dolayısı ile 30 yaşından sonra her cilt tipine uygulanabiliyor. Öte yandan, vücut için yaş sınırlaması yok.

SEANS ÜCRETLERİ


Bu tedavinin ücretlerine gelince, V –Shape'in yüze yapılan seans ücreti 300 TL. Ancak 6'lı paket olarak alınırsa, fiyat 1.500 TL'ye iniyor. V-Shape'in vücuda yapılan (Tek bölge mesela sadece basen gibi) seans ücreti 400 TL. 6'lı paket ise 2000 TL.


Hangisinin sizin için en faydalı olacağını keşfetmek içinse tavsiyemiz hem cilt tipinizi iyi tanımanız hem de önerilen yöntemin size uygunluğu konusunda detaylı bilgi edinmeniz ve kulaktan dolma bilgilerle herhangi bir tedaviye yönelmemeniz!

DETAYLI BİLGİ İÇİN: www.corpusspa.com.tr

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.