SİNEM KOBAL'A MAKYAJ TÜYOLARI

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Sinem Kobal makyajıyla yakın markajda!

Sinem Kobal, birçok projedeki başarıları ve özel hayatıyla sık sık karşımıza çıkıyor. Saçları ise genel olarak onun en beğenilen özelliklerinden biri. Gelin hep birlikte saç ve makyaj artistleri Sinem Kobal için ne tarz tüyolar vermiş.

1. Yoğun kirpikler ve göz içine uygulanacak aydınlık dokunuşlarla gayet taze görünecektir. Göz şekli yoğun göz makyajını da kaldıracağı için zaman zaman koyu gözler de kullanmalı bence. Texture Eye Shadow, M.A.C.
Hatice Özcan-M.A.C Eğitim Müdürü- Baş makyaj artisti

2. Dikkatleri saçta toplayan bir isim. Doğal örgülerle oldukça iyi sonuçlar yakalıyor. Bence genç ve güzel yüzünden daha çok faydalanmalı ve sıkı
toplamalar yapmalı, çünkü yüz hatları çok düzgün. Islak görünümlü atkuyrukları ona çok yakışacaktır. Gloss spreylerden faydalanabilir. Hacim veren saç spreyi, Volumifique Spray, KERASTASE.
Şenol Zeytinoğlu-Saç tasarımcısı

3. Saçlarının kesinlikle ekstra hacimli olması gerekiyor. Gayet sağlıklı saçlara sahip Sinem Kobal. Dalgalarıyla birlikte doğal toplamalar da ona çok yakışıyor.
Saç spreyi, Luxurious Volume, JOHN FRIEDA.
Yıldırım Bozu¨yu¨k-Saç tasarımcısı

4. Sarışınlığın çok makyaj istemediği ender insanlardan. Kuvvetli bir kirpik, renkli bir allık ve gloss'lu dudaklar ona çok yakışıyor. Genç olması da ona avantaj sağlıyor. Glossy Full Lip Gloss, MAKE UP FOR EVER.
melis ilkkılıç-makyaj sanatçısı

Etİketler