SONBAHAR 2018 MAKYAJ TRENDLERİ

Sezonun en popüler makyaj ürünleri burada!

Sonbahar sezonu “Bu kıyafetimle ne makyajı yapacacağım şimdi?” diyeceğiniz bir sürü trend ile dolu! Seksenlerden ve doksanlardan günümüze taşınan giyim trendlerine eşlik edecek makyaj trendlerini bilirseniz, yeni sezonda makyajınız konusunda kararsız kalmazsınız! Işıltılı ve gösterişli trendler ile yarışan makyajlar başrolü çalacak gibi görünüyor.

 Sonbahar 2018 defilelerinde görülen abartılı kedi gözleri, neon eyelinerlar gibi ilginç makyaj trendleri sokak modasına taşındı.

En sevdiğiniz ünlülerin yüzünde gördüğünüz makyajlar bu sezonun trendleri arasında. Özellikle gözlerin ön plana çıktığı yeni sezonda, ‘smokey eye’ farları veya renkli eyelinerlar oldukça trend. Sezondan beklediğimiz koyu renklerin yerini 2018’de canlı ve göz alıcı renkler alıyor! Yaz aylarından Sonbahara taşınan sarılar, pembeler ve turuncular farlarınıza ve allıklarınıza renk verirken dudaklarda ise daha koyu renkler görülüyor. Sezonun en popüler makyaj trendlerini öğrenmek isterseniz fotogaleriye göz atabilirsiniz….