SONBAHAR BRONZLUĞU

Sonbahar bronzluğu için sizlere birkaç ipucu sıraladık!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Ekim 2014
SONBAHAR BRONZLUĞU


Sonbahar tümden şehre indiğine göre yazdan kalma bronz görünümü rafa kaldırabiliriz! Şaka şaka yok öyle bir şey. Bronz görünüm bu sezon oldukça moda. Türk kadınının ten rengini göz önüne alırsak aslında bu görünüm bize çok yakışıyorlar hanımlar. Ama bu konuda biraz dikkatli olmakta fayda var. Sonbaharda bronz görünüm için size bir kaç ipucu verelim dedik:

-Öncelikle yazın kullandığınız bronz pudrayı kullanmak zorunda değilsiniz. Yani lütfen şehirde kullandığınız bronzlaştırıcınız ışıltılı olmasın. Kendimizi sime bulamamıza gerek yok. Bunun yerine mat bir pudra kullanmanız çok daha modern görünüme kavuşmanızı sağlar.

-Şerit şeklinde bronzlaştırıcı kullanmak sadece bizim ülkemize has değil korkmayın. Bronzlaştırıcı pudra kullanırken en önemli konu yüzünüze 3 şeklinde uygulamak. Kafanız karışmasın. İlk olarak şakaklarınıza sonra kulak çizginizden itibaren yanaklarınıza ve en son olarak da çene hizanıza uygulamanız yeterli.

-Bronz görünümde en korkulanlardan biri de yüzün olduğundan yaşlı görünmesidir. Burada amacımız aslında daha doğal ve sağlıklı bir görünüm. Bu yüzden bronzlaştırıcı seçerken kendi cilt tonunuzdan en fazla bir ton koyu bir pudra seçmeniz ve tabii çok abartılı uygulamamanız yeterli. Zira çok koyu olan veya fazla uygulanan pudraların sizi kirli bir görünüme ulaştırdığı bir gerçek. 

EMEL OKŞAR

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.