STİLE IŞILTILI MAKYAJ

Ani gelişecek programlar için makyajınız da stiliniz kadar hazır olmalı!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Eylül 2014
STİLE IŞILTILI MAKYAJ

Yarın yeni bir hafta başlayacak. O pek de sevmediğimiz pazartesilerden biri... Öte yandan günü, iş sonrası her an spontane bir programla renklendirebilirsiniz! Bu yüzden akşama hazırlıklı olmakta fayda var. Bunun için, ofis kıyafetinizin genelde yalın ve minimal olan çizgisiyle uyum sağlayacak, hatta onun sadeliğiyle tezat oluşturacak metalik bir makyaj öneriyoruz sizlere... Nasıl uygulayacağınıza gelince... Metalik tonları göz kapaklarınızda, elmacık kemiklerinizde, dudaklarınızda ya da hepsinde sınırsızca kullanabilirsiniz (ten renginize yakın nötr tonları seçmek şartıyla)...


Bronz tonlardaki farları sırasıyla kirpik diplerinden kaşlara kadar bol miktarda sürün. Kirpik diplerine ve göz kapağınızın bitiş kısmına altın renkte bir farı hafifçe dokundurun. Aydınlatıcı bir bazın ardından krem bronzlaştırıcıyı şakaklarınızdan elmacık kemiklerine doğru sürün. Kahve tonlarında bir rujla makyajı tamamlayın.
Hazır, özgürce uçup kaçabileceğiniz bir ortam yakalamışken biraz deneysel olmaktan ne zarar gelir? Bu görünümün bildiğimiz dumanlı göz makyajından farkı, siyah ve gri farların yerini pembe-bakır allıkların alması.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.