STRES AZALTAN DOĞAL YAĞLAR

Anksiyete, uykusuzluk ve stres gibi problemleri doğal yöntemlerle çözüyoruz!

Stres, sadece modunuzu değil sağlığınızı da etkiliyor! Günlük yaşantınızda yaşadığınız en ufak stres ve anksiyete cildinize veya sağlığınıza yansıyor olabilir. Modunuzun düşük olması sadece çevreye olan bakış açınızı değil aynı zamanda fiziksel sağlığınızı da kötü etkiliyor. Aslında birçok fiziksel hastalık, psikolojik sıkıntılardan doğabiliyor! Anksiyete ve depresyon gibi belirtilere sahipseniz ve birçok yöntem deneyip değişim göremediyseniz, sizi doğal çözümlere yönlendirmek istiyoruz. 

Doğal yağlar uzun bir süredir cilt bakım ve masaj rutinlerinde kullanılıyor. Antik çağlara dayanan aromatik yağ bakımları düşündüğünüzden çok daha fazla etkili! Bilimin de arkasında durduğu aromatik ve bitkisel yağ çözümleri, stres, anksiyete, uykusuzluk gibi birçok problemi düzeltebiliyor. Farklı esansları ve kokuları ile vücudu sakinleştiren doğal yağlar ile sağlığınızda ve modunuzda aradığınız değişimi görebilirsiniz. 

Bitkilerden ve meyvelerden elde edilen yağlar, farklı özellikleri ve etkileri ile dikkat çekiyor. Masaj terapilerinde kullanılan bu yağlar, vücudunuzdaki baskıyı azaltarak, stres ve anksiyete duygularını ortadan kaldırıyor. Aroma terapilerde kullanılan bu yağlar kalp atış hızı, kan basıncı ve nefes almayı düzenlemenin yanı sıra fiziksel iyileştirme özellikleri ile öne çıkıyor. Antibakteriyel, antiseptik ve anti enflamatuar özelliklere sahip olan doğal yağlar, baş ağrısı ve migren şikayetlerinin de çözümü olarak kullanılıyor. Bugün kendinize bir iyilik yapın ve stresi hayatınızdan çıkarmak için bir adım atın! 

Fotogaleride stres azaltıcı özellikleri ile bilinen doğal yağları inceleyebilirsiniz…