Takma Kirpik Takmak Basit!

Kırmızı halı yıldızlarının bir numaralı tercihi takma kirpikler.

Shu Uemura makyajı: Mini-kirpikler üstte Kaki, altta Shion. Çift renk vurgulu farlar Gren ME 450 ve Purple ME 750. Dudaklarda ise Gloss Unlimited Pink 335.

KİRPİK BARDA RANDEVU
Hileli bakışlar elde etmede kesin bir başarı için en emin yol, işi bir profesyonele bırakmak.

Shu Uemura Tokyo Lash Bar
43 model arasından seçtiğiniz kirpiğinizi ve yapıştırıcısını satın alıyorsunuz, takma işlemini size onlar sunuyor. Sosyetik bir davet için önerimiz strass taşlar. Kirpiğinizin tipini, boyunu, rengini ve Swarovski kristallerinin sayısını seçiyorsunuz ve 48 saat sonra bu diva aksesuvarını uygulatmak için geri geliyorsunuz.
Fiyat: Çifti 8 Avro ile 20 Avro arasında değişiyor.
Nerde bulabilirsiniz? Printemps Haussmann, Galeries Lafayette, Le Bon Marché, Sephora Champs-Elysées, Boutique Saint-Germain/Paris.

M.A.C Butik
M.A.C yeni takma kirpik gamını yaratırken Hollywoodlu bir rahibe ile işbirliği yaptı: Christina Smith. Sırları: Daha gerçekçi bir görünüm için karışık kullanılmış siyah ve kahverengi kirpik kılları, gözkapaklarına daha iyi oturabilmeleri için kısaltılmış kıl boyları, sağ göz ve sol göz arasında gerçekte olduğu gibi mükemmel olmayan bir simetri, kirpiği cilde tutturan çok ince ve esnek bir bant.
Fiyat: Çifti 11 Avro, uygulama ücretsiz.

Make Up For Ever takma kirpik barı
24 çeşit takma kirpik içeren bir yelpazeden seçimizi yapıyorsunuz, uygulamayı yapan kişi size aynı zamanda evde kendiniz tekrarlayabilmeniz için önerilerde de bulunuyor.
Fiyat: Çifti 10 Avro, uygulama 5 Avro.
Nerde bulabilirsiniz? Sephora Champs-Elysées/Paris.

Sephora Midnight Bar Fever
Özel günlerde tüm çılgın tiplerin adresi burası. Takma kirpikler bol payetli göz makyajlarıyla ve peruklarla tamamlanıyor.
Fiyat: Çifti 10 Avro, uygulama 5 Avro.
Nerde bulabilirsiniz? Sephora'larda bulmak mümkün.

KENDİNİZ YAPIN
Shu Uemura makyözü Kim Bourhila evde kolay bir uygulamanın adımlarını ayrıntılarıyla anlatıyor.

1. adım: Makyaj
Normal makyajınızı uygulayın: Göz farı maskara, eyeliner. Eğer kirpikleriniz fazla düz ise maskara sürmeden önce kıvırıcı kullanın. Çünkü ancak böyle doğal kirpikler, takma kirpiklerle tam olarak örtüşürler.

2. adım:
Yapıştırıcı
Teknik, kirpiklerin tipine göre belirleniyor. Tekli kirpik kullanacaksanız elinizin üzerine toplu iğne başı büyüklüğünde bir damla yapıştırıcı damlatın, kirpiğin ucunu buna daldırın. Eğer bütün kirpik kullanacaksanız yapıştırıcıyı birçok nokta halinde doğrudan kirpiğin üzerine uygulayın.

3. adım: Uygulama Tekli kirpikleri yerleştirmek için cımbız, bütün kirpikler için ise özel uygulama aplikatörünü kullanın. Kirpikleri uçları tam kirpik dibine gelecek şekilde dikkatlice yerleştirin. Ardından cımbızınızla bastırarak takma kirpiklerin gerçeklere karışmasını sağlayın.