TIKTOK'UN İLK MAKYAJ KOLEKSİYONU

TikTok influencer'ları Shanae ve Renae ilk makyaj koleksiyonunu duyurdu. Bu aynı zamanda ilk TikTok influencar'ı koleksiyonu...

Nel Twins olarak bilinen TikTok influencer'ları Shanae ve Renae, 20. Yaş günleri için Gloss Twins adlı bir güzellik markası kurmuşlardı. İlk koleksiyonu Nel Gel’i duyuran Gloss Twins markası, üç dudak parlatıcısını tanıttı. TikTok’un ilk güzellik markası çıkaran influencer'ları olan Nel Twins, pandemi süresinde işlerini durdurmuyorlar. Önümüzdeki haftalarda canlı yayından videolar paylaşacak olan Nel Twins, Youtube, Snapchat ve TikTok influencer'larına yorumlar için ürün hediye ettiler. 
Birçok güzellik markasının yeni tanıştığı TikTok platformu, güzellik sektörünün yeni sosyal medyası gibi görünüyor. Doğal güzellik markası Truly’nin, birçok ürünü TikTok’ta 20 milyon izlenim alarak satış rekorları kırmıştı. Şu günlerde sanal dünyaya taşınan güzellik markaları, dijital platformları en iyi şekilde kullanmaya çalışıyorlar. Bu haftasonu NYX Cosmetics, Jessie Reyes, Kim Petras ve Princess Nokia ile beraber sanal bir müzik festivali organize ediyor. NYX’in Instagram hesabından yayınlanacak olan konser, hem makyaj hem de müzik severleri bir araya getiriyor. 


“Bu eşi benzeri görülmemiş zamanlarda, dünyanın her yerinde muazzam bir insan birliği gördük ve bu, izleyicimizle nasıl etkileşim kurduğumuza daha yakından bakmamızı sağladı,” diyen NYX yöneticisi Stephanie Binette, “Toplumumuzu benzersiz ve heyecan verici bir şekilde bir araya getirmeye teşvik eden yenilikçi, dijital bir deneyim sunmak istiyoruz,” diye ekledi. 


Etİketler