TUTKUNUN PEŞİNDEN GİDİN

Yeni Envy Lipstick renkleri, kategorisi, dokusu, kolay uygulaması ile harika!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Mayıs 2014
TUTKUNUN PEŞİNDEN GİDİN


Makyajda rujdan vazgeçebilir miyiz? Asla! Bir kadın kendisi için en doğru renk ruju bulduğunda, evrenin sırlarından birisini çözmüş demektir. Bu zorlu süreçte nereden başlayacağınızı, nereye bakacağınızı bilmiyorsanız sizin için büyük bir sürprizimiz var. Tanıştıralım: Estée Lauder'dan yeni Pure Color Envy Sculpting Lipstick.

Biz kadınların arzuları ve istekleri sınırsız bir okyanus gibidir. Estée Lauder, bu derin okyanusta kadınların arzularının tüm gerçekliğini ortaya çıkarıyor. Yeni Pure Color Envy Sculpting Lipstick'le tutkunuzun izini dudaklarınıza yansıtıyor. 20 farklı renk seçeneğiyle bizi gökkuşağının ötesine sürüklüyor. Bu renk dehlizinde nereye bakacağınızı şaşırdıysanız derin bir nefes alın ve arkanıza yaslanın, çünkü çok basit bir çözümü var.


Renkler, dört farklı kategoriye bölünerek yaratılmış. Bej-kahve; turuncu-kırmızı; pembe-fuşya; lila-mor. Bu kategoriler sadece renkleri değil; aynı zamanda o anki ruh halinizi de yansıtıyor. Estée Lauder'ın Kreatif Makyaj Direktörü Tom Pecheux, “ruj, bir kadın hakkında birçok şey anlatır; kadının ruh halini en iyi elleri, giyimi ve ruju bize gösterir” diyerek bu koleksiyondaki kategorileri yaratırkenki ilhamından bahsediyor.~

GÜNDEMDE İDDİA VAR


Rujun modası var artık ve kimi kadınların tıpkı kendilerinden daha iddialı giyinenleri kıskandığı gibi; daha iddialı ruj süren kadınları da kıskanmaya başlıyoruz. Markanın Envy lansmanında güzelliğiyle hepimizi bir kez daha büyüleyen Carolyn Murphy, koleksiyondaki diğer iddialı renklerden şu şekilde bahsetmiş: “Bordo ve şarap renklerini güzel taşıyanları kıskanırım. O kişinin, bana göre daha göz kamaştırıcı olduğunu düşünürüm. Fotoğraf çekimleri için çok uygun bir renk ama günlük kullanım için bana göre abartılı. Bu tonlarda ruj kullanan bir kadın gördüğümde, o kadının cesur ve güçlü bir karaktere sahip olduğunu düşünürüm.”


Carolyn Murphy her ne kadar çekindiğini söylese de, kabul edelim ki hepimiz kırmızı ve dudak renginin yanında bordo, fuşya ya da turuncu bir ruja kesinlikle sahibiz. Dudaklarımızın canlı renklerle biz hiç konuşmadan pek çok şeyi anlatabiliyor olması, ilgi çekiciliği ve baştan çıkarıcılığı hoşumuza gidiyor. Artık sadece makyajımızı bütünlemek ya da hoş görünmek için değil; aynı zamanda kendimizi göstermek için de ruj sürüyoruz. Kendimizi rujumuzla ifade ettiğimiz bu dönemde elbette Estée Lauder'ın böylesi bir ruj modası yaratması kaçınılmaz olmuş.

EDİTÖRÜN YORUMU


Bu yaşıma kadar kırmızı veya koyu renk rujlardan kaçınan biri olarak Pure Color Envy Ruj'ların hayatımda yeni bir dönem başlattığını söyleyebilirim. Envy adı verilen koyu fuşya rengiyse ruj seçimimde kırılma noktasını oluşturdu. Konforlu sürüşü, dudağımda yarattığı his, renk çeşitliliği, ürünü avantajlı hale getiren özellikleri. Şık sunumu ve couture tasarımıysa gerçekten çok çekici. Mutlaka deneyin!

ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.