ÜZÜM ÇEKİRDEĞİNİN GÜCÜ

Size her beş kırışıklıktan dördünü durdurmanın formülünü veriyoruz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Haziran 2014
ÜZÜM ÇEKİRDEĞİNİN GÜCÜ


Erken kalkmak, geç yatmak, başarılı bir kariyer kadını ve (neredeyse) mükemmel anne olmak, gece gündüz çalışmak fakat sosyal hayattan geri kalmamak, okumak, dinlemek, gezmek... Tüm bunların yanında günün 24 saati yorgunluk izlerini saklayacak pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt! Bu ultra yoğun günlerimizin her saniyesi, serbest radikal denilen minik görünmez bombalar üretir. 30'lu yaşlardan itibaren cildimiz güçsüzleşmeye ve kaynaklarını tüketmeye başlar. Cilt kendini tam anlamıyla ve eskisi gibi hızlı yenileyemez. Işıltısını kaybeder ve kırışıklıklar oluşur. Yani, korkulu rüyamız oksidasyon başlar. Caudalie, kendi temposuna ayak uyduran, yüksek oranda etkili, doğal ve kullanımı kolay cilt bakım ürünlerini tercih eden 30'lu yaşlardaki kadınlara özel yeni cilt bakım serisi Polyphenol C15'i yarattı. Bu yoğun etkili seri, üç uzman bakım ürünüyle oksidasyona ve kırışıklıklara karşı savaşır ve hem yüzeyden, hem derinden cilde gençliğini yeniden kazandırır.


Bitki dünyasının en etkili antioksidan içeriği olan Caudalie'nin eşsiz stabilize üzüm çekirdeği polifenolleri, en yüksek performansa sahip vitamin stabilize C vitaminiyle serbest radikalleri %100 durdurmak için birleşti. Bu güçlü formüle hyalüronik asidin de eklenmesi, kombinasyona anında dolgunlaştırıcı etki kazandırdı. Polyphenol C15 serisi, cilt hücrelerini tamamen korur ve onarır. Cilt kendini yeniler ve savunma sistemini yeniden yapılandırır ve cilt üzerinde görünür sonuçlar elde edilir. Anında yatışan ve ışıltı kazanan cildin gün geçtikçe kırışıklıkları düzelir ve önlenir.


Editörün notu


Kırışıklık Karşıtı Koruyucu Serum, Polyphenol C15 serisinin en yüksek konsantrasyonda aktif içeriklere sahip ürünü. Bu gençlik konsantresi, cildin derinlerine kadar etki ederek doğal koruma sistemlerini güçlendiriyor ve çizgileri onarıyor. Böylece cilt, günlük stres faktörlerine karşı korunmakla kalmıyor, aynı zamanda doğal savunma sistemi de daha iyi çalışıyor.

ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.