Vaseline Gluta-Hya İle El & Vücut Bakımında Aydınlanma Zamanı

Vaseline’in yüz bakımında sevilerek kullanılan içerikleri el & vücut bakımına taşıyan yeni inovasyonu Gluta-Hya Serum Etkili Losyon şimdi Türkiye’de!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Temmuz 2024
Vaseline Gluta-Hya İle El & Vücut Bakımında Aydınlanma Zamanı

Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili Losyon ailesi, yüz bakımında sevilerek kullanılan içerikleri el & vücut bakımına taşıyor. Beş günde daha parlak ve aydınlık bir cilt vadeden Gluta-Hya serisi, adını GlutaGlow teknolojisi ve hyalüronik asitin birleşiminden alıyor. GlutaGlow teknolojisi ile ışıltısını kaybetmiş cildinizi aydınlatırken, hyalüronik asit ile cildinizi derinlemesine nemlendiriyor. Gluta-Hya formülasyonundaki bileşenlerin yanı sıra serum etkili yapısıyla hızla emiliyor ve anında nemli bir cilt sunuyor. Gluta-Hya Serum Etkili Losyon ailesi; Leke Karşıtı & Aydınlatıcı ve Canlandırıcı Parlaklık olmak üzere iki farklı varyasyonuyla el & vücut bakım tutkunlarıyla buluşuyor.Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili UV Losyon Leke Karşıtı & Aydınlatıcı ile ciltteki koyu leke görünümünün azalmasına yardımcı olurken, Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili Losyon Canlandırıcı Parlaklık ise cildinizin daha aydınlık görünmesini sağlıyor.


Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili UV Losyon Leke Karşıtı & Aydınlatıcı

Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili UV Losyon Leke Karşıtı & Aydınlatıcı, GlutaGlow teknolojisi ve hyalüronik asit içeren özel formülü ile cildi derinlemesine nemlendiriyor ve düzenli kullanımla 5 günde koyu leke görünümünü azaltmayı vadediyor. Cilt bakımının en sevilen içeriklerinden biri olan Pro-Retinol ile özel olarak formüle edilen Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili UV Losyon Leke Karşıtı & Aydınlatıcı, eşit bir cilt tonu elde etmenize yardımcı oluyor. Bu formül, cildinizdeki ton farklılıklarını azaltarak, pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. UVA ve UVB koruması ile cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyor. Su bazlı formülü sayesinde hafif bir yapıya sahip olan Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili UV Losyon Leke Karşıtı & Aydınlatıcı,  anında emiliyor ve yapışkan bir his bırakmıyor.


Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili Losyon Canlandırıcı Parlaklık

Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili Losyon Canlandırıcı Parlaklık, GlutaGlow teknolojisi ve Hyalüronik Asit ile zenginleştirilmiş formülüyle 5 günde daha aydınlık bir cilde ulaşmanıza yardımcı oluyor. Cilt bakımının en popüler içeriklerinden niasinamid ile cildin doğal ışıltısını ortaya çıkarırken, serum etkili ve su bazlı formülü sayesinde hızla emiliyor ve yağlı bir his bırakmıyor.


Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili UV Losyon Leke Karşıtı & Aydınlatıcı; 249,50 TL
Vaseline Gluta-Hya Serum Etkili Losyon Canlandırıcı Parlaklık; 249,50 TL


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.