YASEMİN ALLEN'A MAKYAJ TÜYOLARI

Son zamanların en çok konuşulan isimleriden Yasemin Allen yakın markaja alındı!

Yasemin Allen oyunculuğu ve güzelliğiyle en çok beğenilen isimlerden biri oldu. Kendisinin yaptığı sade makyaj ve doğal tonlar da bizce kendisine çok yakışıyor. Bakalım uzmanlarımız bizimle aynı görüşte mi? Fotoğraf: Mehmet Erzincan

1. Bence tek kırmızı dudak ya da bronz cilt makyajını en iyi taşıyan kadınlardan biri. Elegan duruşunu renkli makyajlarla asla bozmamalı. Eyeliner, bol kirpik, bronz cilt bence çok yakışıyor. Terracotta, GUERLAIN.
Melis İlkkılıç-Makyaj sanatçısı

2. Göz şekli eyeliner için çok uygun. Öncesinde göz pınarlarını aydınlatarak daha fresh bir görüntü kazanabilir. Naked Lunch Eye Shadow, M.A.C.
Hatice Özcan-M.A.C Eğitim Müdürü-Baş makyaj artisti

3. Saçlarının doğal hali biraz hacimsiz olsa da fön ya da maşa değmeden hacim kazandırması daha doğru olacaktır. Tea Tree Shaping Cream, PAUL MITCHELL.
Yıldırım Bozüyük- Saç tasarımcısı

4. İnce hatlı yüzüyle uyumlu olarak du¨z saçları kendisine çok yakıştırıyorum. Toplamalarda da yine düz, yana taranmış modeller ya da arkaya sıkı toplanmış kuyruklar onun hem yaşına hem de genç görüntüsüne çok uygun olacaktır. İnce görünümlü saçları için ağırlık yapmayan saç bakım spreyleri kullanabilir. Hafif tutucu ışıltı spreyi, Glamination, OSIS.
Şenol Zeytinoğlu-Saç tasarımcısı

Etİketler