YENİ TEKNOLOJİ RENOVASY

Cilt onarım sistemlerinin en yenisi Renovasy ile yaz gelmeden önce tanışma vakti

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 24 Nisan 2015
YENİ TEKNOLOJİ RENOVASY
Yaz gelmeden cildimizi bakıma almak ve güneşin yol açacağı yeni zararlara hazırlıklı olmak çok önemli. Bir yandan eski izleri silmek diğer yandan da yenilerini engellemek için etkili sistemler arayışındayız. Bu noktada Güzelik Editörümüz Elif Tuncel bizi ‘Renovasy'yle tanıştırıyor.

Renovasy peeling tedavisinin diğer cilt yenileme sistemlerinden farkı, kişiye özel hazırlanıyor olması. Akneden, kırışıklığa kadar farklı cilt sorunlarına çözüm sunan sistemin içeriğinde kimyasal asit olmasına rağmen kızarma, tahriş, yanma gibi etkilerinin yok denecek kadar az olduğu söyleniyor. Böylece, sadece yarım saat süren işlemden sonra hemen rutin hayatınıza dönmeniz mümkün olabiliyor.

İtalyan kozmetelog Ecz.Mauro Castiglioni ve Dr.Riccardo Forte tarafından geliştirilen tedavinin temelini hücresel büyüme faktörleri oluşturuyor. Bu teknolojinin en önemli özelliklerinden biriyse aktif maddelerin cildin derin katmanlarına kadar ulaşabilmesi ve böylece aktif maddelerden maksimum fayda sağlanması.UYGULAYANLAR NE DİYOR- Yaygın görülen beş farklı cilt sorununa yönelik tasarlanan sistem, cildi yeniler, onarır ve yaşlanma etkilerine karşı korur.


- Eski nesil kimyasal peeling tedavilerindeki pullanma, yanma gibi yan etkiler olmadan, her mevsim uygulanabilir.


- Bir diğer olumlu yanlarından biri de rahatça farklı tedavilerle kombine edilebilmesi. Örneğin, Somon DNA aşısı olarak da bilinen Pi System ve Renovasy Biyodinamik Cilt Onarım Sistemi ile uygulanacak kombinasyon bir tedavi cildiniz için harika bir anti-aging strateji.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.