YÜZDE PHOTOSHOP ETKİSİ

YÜZDE PHOTOSHOP ETKİSİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Haziran 2014
YÜZDE PHOTOSHOP ETKİSİ
Derdimiz hep aynı: Güzel olmak ama doğal kalmak! Bu nedenle peşpeşe çıkan güzellik ürünlerinin yakın takibindeyiz. En kapatıcı fondöten, cildi saran BB olmadı CC derken DD krem... İşte böyle bir arayışın peşinde olduğumuz bir günde karşımıza çıktı Instablur...


Nedir bu Instablur diyenler için en kestirme anlatım şu: Cildimizde photoshop etkisi yaratan bir krem! Tek rengi var ve de elinize aldığınızda renk görmüyorsunuz. Ancak içinde beş aktif düzenleyici mevcut. Bunlar da cilt tonunu hemen pürüzsüz bir hale getiriyor. Başka bir deyişle ‘selfie'lerimiz için filtre seçme derdi ortadan kalkıyor!


Ürünün bunu nasıl sağladığına gelince... İçinde matlaştırıcı pudra küreleri, akıllı dolgu tanecikleri ve nemlendirme özelliği veren E Vitamini mevcut. Bunların birleşimi de ciltte mucizevi bir kapatıcılık demek.


Kremin faydalı etkileri şöyle: 12 saat süreyle parlamayı önlüyor, gözenekli görünümü yumuşatıyor, sivilceleri kapatıyor, cilt tonunu eşitliyor, makyajı uzun süre koruyor.


Nasıl kullanacağınıza gelince... Makyaj yapmak istemediğiniz günlerde tek başına sürebilirsiniz. Makyaj altında baz olarak uygulayabilirsiniz. Tavsiyemizse, kremi küçük miktarlarda alıp cilde iyice yedirerek kullanmanız ve gerekiyorsa biraz daha eklemeniz.


INSTABLUR™'u Body Shop mağazalarında bulabilirsiniz... Fiyat:59,90 TL

EBRU KILIÇOĞLU

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.