ATELIER REBUL’ÜN İKONİK YENİ YIL KOKULARI ÇİÇEK HEYKELLER İLE BULUŞTU

Çiçek Sanatçısı Yunus Karma’nın, Atelier Rebul’ün ikonik yılbaşı kokularından ilham alarak yarattığı benzersiz çiçek tasarımları ile yeni yıl heyecanını hissetmeye hazır olun!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Kasım 2022
ATELIER REBUL’ÜN İKONİK YENİ YIL KOKULARI ÇİÇEK HEYKELLER İLE BULUŞTU

Her sene heyecanla beklenen, sadece yılbaşı dönemine özel sınırlı sayıdaki ikonik koleksiyonlarıyla farkını yeniden ortaya koyan Atelier Rebul; bereket, sağlık, mutluluk, aşk enerjisini sizinle ve sevdiklerinizle buluşturmaya hazır. En sevilen, en yeni ve sadece yeni yıla özel sunulan koleksiyonlarıyla 2023’e çiçekler ve mis kokularla ‘merhaba’ demeye hazırlanan marka bu heyecanına ünlü Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut ve Çiçek Sanatçısı Yunus Karma’nın özel dokunuşlarını kattı.  

 


ÇİÇEKLER VE MİS KOKULARLA DOLU BİR YILBAŞI!

Çiçekler ve güzel kokularla dolu bir yılbaşı! Çiçek sanatçısı Yunus Karma’nın Atelier Rebul kokularından ilham alarak, yılbaşına özel tasarladığı çiçek heykelleri ile Atelier Rebul’ün yeni ve sınırlı sayıdaki ürünleri için yapılan çekimlerde yılbaşı ruhunun ışıltısı ve eğlencesi yansıtılıyor. Kokinalar, pamuklar, kış sıcaklığını yansıtan dallar ve amarant çiçekleriyle yaratılan eserler Atelier Rebul’ün koku uzmanlığını sunduğu birbirinden özel ürünler ile bir araya gelerek çiçekler ve kokuların ahenk içerisindeki dansını gösteriyor. Yunus Karma bu benzersiz birlikteliği şu sözlerle anlatıyor: “Atelier Rebul’ün olağanüstü kokuları çiçek heykelleri hazırlarken çok ilham verici oldu. Ormandan topladığım ağaç kökleri ile oluşturduğum heykel formlardan yola çıkarak, yeni yıl ağaçlarını Atelier Rebul’ün ikonik kokuları ile yeniden yorumladım.”

Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un kameranın arkasında yer aldığı yeni yıl temalı çekimlerde Atelier Rebul’deki yeni yıl heyecanı tam anlamıyla hissettiriliyor.  Atelier Rebul’e özel yılbaşı için tasarlanan bu çiçek heykellerini yılbaşı döneminde seçili mağazalarda görülebilecek. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.