BVLGARI ALLEGRA AİLESİNİN EN YENİ KOKULARIYLA TANIŞIN

Spettacolore ile ışıltıyı, Baciami ile tutkuyu ve Magnifying Myrrh Essence ile gizemli cazibeyi keşfedeceksiniz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Temmuz 2022
BVLGARI ALLEGRA AİLESİNİN EN YENİ KOKULARIYLA TANIŞIN

Ünlü İtalyan moda evi 2021 yılındaki başarılı Bvlgari Allegra ailesinin yeni üyelerini tanıtmaktan mutluluk duyuyor. Bvlgari Allegra Koleksiyonu, sizi capcanlı ve kişiselleştirilmiş eşsiz bir parfüm deneyimi sunan Magnifying Essence’ları ile buluşturduğu bir İtalyan kaçışına götürüyor. Kokusal bir yolculuk ve kendi imza kokunuz...Karşı konulamaz ve benzersiz, İtalyan yaşam tarzından ilham alan Bvlgari Allegra, ışıltılı Akdeniz’den etkileyici Roma terasındaki güneş batımına doğru bir yolculuğu anımsatıyor. Bu sefer, 3 yeni Bvlgari yaratımı ile tanışıyoruz: Parfümler Spettacolore ve Baciami ile birlikte yeni esans Myrrh.

Spettacolore ile ışıltıyı, Baciami ile tutkuyu ve Magnifying Myrrh Essence ile gizemli cazibeyi keşfedeceksiniz.

İtalyan usülü bir kutlama mı? Spettacolore, Festadella Luca yani Işık Festivali olarak geçen mükemmel İtalyan kutlamalarındaki coşku ve ışıltıdan ilhamını alıyor. Güzel amber, kokuya ışıltı ve canlılık verirken büyüleyici havai fişek gösterili geceleri çağrıştırıyor.

İtalyan tutkusu mu arıyorsunuz? Baciami, İtalyanca’da öp beni anlamına gelen bir kelimedir, fazlasıyla aşka olan bağlılığı gösteriyor. Sizin için “o kişi” ile tanıştığınızda onun dokunuşu sonsuza kadar sürsün istersiniz. Adeta bir aşk iksiri gibi, Baciami büyüleyici çiçeksi ve amber kokusu ile aşka düşmenin nasıl bir duygu olduğunu bize gösteriyor. Gizemli ve çekici olmak mı istiyorsunuz? Bvlgari, yeni gizemli içerikli Myrrh esansı ile bunu vaat ediyor.

Bvlgari Allegra koleksiyonunda önce eau de parfümünüzü seçtikten sonra koleksiyondaki size uygun Magnifying Essence’iniz ile birlikte imza kokunuzu yaratın.

IŞIK FESTİVALİ: SPETTACOLORE
Spettacolore ile İtalya'nın Puglia bölgesinde gerçekleşen büyüleyici Festadella Luce ışık festivaline gidiyoruz. Güneşin batışı ve doğuşu arasındaki o uzun saatlerde inançlarına göre Romalılar geceyi aydınlatmak için ateş yakarak güneşe sıcaklık vererek karanlıktan bir an önce aydınlanacaklarını düşünürlermiş. Şimdilerde bu Romalı ritüeli ölümsüzleşerek havai fişeklerin ve görkemli ışıkların olduğu ve gökyüzü aydınlattığı bir festival ile kutlanıyor.

Işığın zambak çiçeği ile birlikte yakaladığı harika kompozisyonu, zengin çiçeksi mür notası ile birlikte bu parfüme etkili ve gizemli bir aroma katıyor. Şimdi eğlenceyi doruklarda yaşamanın zamanı…

BİR AŞK İKSİRİ: BVLGARI ALLEGRA BACIAMI
BVLGARI Allegra ile unutulmaz aşk hikâyelerinin yaşandığı İtalya'nın romantizmine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tutku ile yaratılmış Baciami veya Türkçe anlamı ile "Öp Beni!", İtalyanların aşka olan aşkını içeriğindeki gardenya ve vanilyanın mükemmel birlikteliğinde cezbedici çiçeksi amber kokusu ile sunuyor.


Ambersi bir İtalyan aşk iksiri… Baciami’nin kalbindeki gardenya ile aşkın gücü mükemmel bir şekilde somutlaştırarak sunuluyor. Baciami için usta parfümör Jacques Cavallier, gardenyanın cezbedici cazibesini sunmak istemiş. Kremsi, yumuşak, radyant ve çiçeksi olan yabani cazibe…

Harika çiçeksi vanilya ile tutkulu buluşmasından sonra ortaya çıkardığı olgun ve bağımlılık yaratıcı aromaya karşı koymak imkansız.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.