BVLGARI LE GEMME'İN YENİ İKİLİSİ İLE TANIŞIN

Bvlgari, Le Gemme Astrea ve Le Gemme Azaran Eau de Parfum ile yeni büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Le Gemme’nin yeni ikilisi ile Mücevher Yolculuğu bizleri Hindistan ve Ural Dağları’nın yüceliğine götürüyor.  Holografik değişken renkli değerli aventurin taşı, sevilen baharat safranı büyülerken lavanta yapraklarına karşı safranın kırmızı rengi göz alıyor. Aventurin ve safranın mükemmel harmonisi ile iki yeni büyüleyici değerli üye doğuyor: Le GemmeAstrea ve Le GemmeAzaran Eau de Parfum.

Usta Parfümörler Jacques Cavallier ve Alberto Morillas hem Hindistan’ın hem de İtalyan Mücevher evi’nin cazibesini birlikte yorumlayan usta parfümörler, Ural dağlarının güzelliğine  götürecek  eşsiz bir duyusallık yaratıyor. Bvlgari’nin cüretkar yaratıcılığı ile yaratılan Eau de Parfumler, Le Gemme Üst Segment Parfüm Koleksiyonu’nun yeni ikilisi özelinde değerli bir yere sahip.

LE GEMME ASTREA

Alberto Morillas, Le Gemme Astrea için, “Bu değerli taşın gizemini ve gücünü en sofistike kokuda yoğunlaştırmak istedim.” diyor. Yıldız tozunun ışıltısı ve  mavi renkli aventurinden ilham alan Le Gemme Astrea adını Yunanca yıldız anlamına gelen astériden alıyor ve yıldızlı gecenin sihri ışıltılı ve oryantal kokuda hayat buluyor. Le Gemma Astrea'nın tepe notasında safran esansı, kalp notasında arap yasemini özü, dip notasında ise bal akoru var. 


LE GEMME AZARAN 

Parlak kırmızı aventurinin renginden ilham alan Le Gemme Azaran’ın adı “ateş gibi” anlamına geliyor ve muhteşem odunsu Eau de Parfum ile dünyanın güçlü enerjisini açığa çıkarıyor.  Usta parfümör Jacques Cavallier Le Gemma Azaran'ı nasıl tasarladığını şöyle anlatıyor:  “Safran dünyadaki en değerli baharattır ve Bvlgari Le Gemme Azaran yaratırken safranın çok yönlü, taze, baharatlı, sıcak ve deri akorlarından ilham aldım.” Le Gemme Azaran’ın tepe notasında bergamot esansı, kalp notasında safran özütü, dip notasında ise kırmızı sedir ağacı var.