CHANEL'DEN SİHİRLİ YENİ YIL HEDİYESİ

Yeni yılı kutlamak, Chanel'in sihrini iliklerinize kadar hissedip Jean-Paul Goude'nin büyüleyici dünyasına dalmanız için markanın ikonik N°5 kokusu, dört özel hediye setiyle bir araya geliyor.

İkonik Chanel şişesi, ihtişamlı hediye kutusunun merkezinde konumlandırılmış. Rouge Allure sevenlere de harika bir haberimiz var! Hediye setinde aynı zamanda ikonik kokunun küçük versiyonu ve sizin seçeceğiniz bir ruj da bulunuyor. Setteki parfüm, ruj şeklinde olup çevir-sık mantığıyla çalışıyor. Tek bir zarif hareket ile bu kapaksız kokuyu çevirip sıkabilirsiniz. 

N°5 Eau de Parfum için siyah ve altın, N°5 L’EAU için siyah ve beyaz hatlar ve her çevir-sık tür parfümde de yılbaşı temalı bir paketleme tercih edilmiş. Dilediğiniz zaman sıkabilmeniz için, iki kartuş da bulunuyor bu pakette. Kartuş setlerini Chanel mağazalarında ve Chanel.com'da bulabilirsiniz. 

Asil bir cam şişede paketlenen bu zengin jel, cildinizi en çok arzu edilen Chanel kokusuyla sarmalarken, ışıltılı, mücevher gibi parlamanızı sağlayacak, adeta altın bir tül de örter. N°5 kokusunun hediye seti ikonik Chanel şişesiyle birlikte, seyahat dostu çevir-sık versiyonuyla birlikte geliyor. Minimal çizgiler, siyah beyaz tasarım ve gösterişli kutusu, arzu edilen ve zarif bir hediyeyi oluşturuyor.

Sevdikleriniz için bu harika hediyeler 1 Kasım'da Chanel mağazalarında ve Chanel.com'da!