CHANEL’DEN YENİ PARFÜM: MISIA

CHANEL'DEN YENİ PARFÜM: MISIA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Mart 2015
CHANEL’DEN YENİ PARFÜM: MISIA
Parfümleri ve Chanel'i sevenlere bu bahar büyük bir müjde var: Misia! Tıpkı Chanel no:5 gibi son derece sade bir şişede sunulan parfüm, bizi 1920'lerin Rus Balesi yıllarına taşıyor. O dönemdeki sahnedeki heyecanlı telaşı, atmosferi, zarafeti birleştirip bir şişede topluyor adeta!


Parfümün merkezinde menekşe var. Son derece hassas olan bu çiçek, mayıs hasatı sadece Chanel için saklanan Grasse gülleriyle destekleniyor. Üzerine de cazibeli ve koku olarak son derece cömert olan Türk güllerinin özü ekleniyor. Bunu süsen çiçeğinin ‘nadir lüks' kokusu tamamlıyor.


Misia sadece eşsiz bir koku olarak çıkmıyor karşımıza! Chanel'in ‘exclusive' serisinin bu yeni üyesinin arkasında son derece derin bir hikaye var! Misia Sert, yaşadığı dönemin sanatçılarının ilham perisi. Coco Chanel ile böyle bir ortamda tanışıyor ve ayrılmaz bir ikili oluyorlar. Ünlü tasarımcı en büyük aşkı ‘Boy'u kaybettiğinde, onu Venedik'e gitmeye ikna eden ve tasarımlarındaki bakış açısını değiştirmesinde rol oynayan isim de Misia! Coco Chanel'i ünlü sanatçıların bulunduğu bir çevreye dahil eden Misia, aynı zamanda Rus Balesi'nin de bir tutkunu ve bu sanatçıları elinden geldiğince destekleyen bir isim...


Coco Chanel'e ‘Eau de Chanel/ Chanel'in suyu' olmalı diyerek Chanel no:5'in ortaya çıkmasında da etken olan bu kadim dost şimdi eşsiz bir parfümle ölümsüzleşiyor! 75 ve 200 ml olarak iki ayrı boyu bulunan ve bu ay lanse edilen bu eşsiz parfümün küçük boyu 160 USD, büyük boyu 280 USD!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.