CLINIQUE’TEN YENİ BİR PARFÜM

CLINIQUE'TEN YENİ BİR PARFÜM

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 31 Aralık 2014
CLINIQUE’TEN YENİ BİR PARFÜM
Yeni yılda kendinizi olduğunuzdan biraz daha farklı mı hissetmek istiyorsunuz? O zaman işe, kokunuzu değiştirmekle başlayın deriz! Zira birçoğumuz için adeta ‘kimliğimiz' haline gelen parfümümüzü değiştirmek herbirimize enerji dolu bir başlangıç yapma şansı veriyor!


Kibar, elegan ve zarif izler bırakacak bir koku peşindeyseniz de önerimiz Clinique'in yepyeni parfümü Clinique Aromatics In White...


Taç yaprakları, ılık kehribar notaları ve durgun odunsu akorların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan Aromatics in White, özgün, modern ve çekici bir iz bırakıyor!,


İçeriğinde menekşe yaprağı akoru, kehribarımsı Laden ve uzakdoğuya özgü Sichuan Biberi'nin cesur ve canlandırıcı birlikteliğini sunan Clinique Aromatics in White, renklerin, kokuların ve dokuların ahenkli uyumunu ortaya çıkartıyor. Orta notalarındaysa gül suyu özü ve portakal çiçeğinin narin kokuları hissediliyor.


Dip notalara gelince, misk ve akamberin cezbedici uyumu diyebiliriz.


TAVSİYE EDİLEN SATIŞ FİYATI: 


50 ML : 195 TL


100 ML : 292 TL

BU PARFÜMDEN KAZANABİLİRSİNİZ! LÜTFEN İKİNCİ SAYFAMIZA BAKIN!~ BU PARFÜM SİZİN OLABİLİR!-KATILIM KOŞULLARI!
Şimdi bu farklı ve gizemli kokuyu kazanma şansınız var! Toplamda beş adet hediye edeceğimiz parfümü kazanmak için


1- 29 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında Instagram hesabımızı (@elleturkiye) yakından takip edin ve oradaki anonsları yakalayın!


2- Bu anonslarda bir saat belirteceğiz. Orada belirtilen saatte facebook sayfamızdan soracağımız soruyu cevaplayın.


3- Soruya doğru cevabı verebilmek için yukarıdaki bilgileri iyice okumanız ve hakim olmanız gerekiyor!


4- Cevabınızı [email protected] adresine konu kısmına CLINIQUE AROMATICS IN WHITE yazarak yollayın... Mailde adınız, soyadınız, mail adresiniz ve telefon numaranız mutlaka yer almalıdır!


5- Burada belirtilen kurallara uyarak 29 Aralık'ta ilk maili atan iki kişi, 30 Aralık'ta ilk maili atan iki kişi ve 31 Aralık'ta ilk maili atan bir kişi bu parfümü kazanacak!


6- Kazananlar, elle.com.tr Yayın Yönetmeni'nin mail box'unun zamanı esas alınarak belirlenecektir. Yukarıdaki bilgileri eksik gönderen veya belirtilen noktalara uymayanlar, ilk cevap vermiş olsalar bile başvuruları geçersiz sayılacaktır!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.