DAVETSİZ CAZİBE

Endless Euphoria Calvin Klein, feminen olarak tanımlanabilecek yepyeni bir koku!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Haziran 2014
DAVETSİZ CAZİBE


Calvin Klein'ın ikonik Euphoria serisine eklenen Endless Euphoria Calvin Klein, Euphoria parfümünün kışkırtıcı fantezisini, kiraz çiçekleriyle dolu, duygusal ve aydınlık bir gündüz düşüne çeviriyor. Endless Euphoria Calvin Klein, canlandırıcı mandalina ve bergamotla desteklenmiş kiraz çiçeklerinin sarhoş edici esintisiyle açılıyor. Kalp notası; menekşenin aldatıcı kokusu, gül ve leylaktan oluşuyor. Alt notalardaysa bambu, sandal ağacı ve taze misk kokusu rüya gibi bir cazibe yayıyor.

ŞİŞESİ ÇOK ÖZEL!


Endless Euphoria Calvin Klein, Euphoria'nın duyulara hitap eden orijinal şişesini, canlılık veren aydınlık tonlarla yeniden yorumluyor. Şeftali tonlu, açık pembe esansını gizleyen şeffaf cam şişe, daha uzun ve daha yuvarlak bir silüete bürünüyor. Son derece gösterişli bu yeni görünüm, sade bir estetiği yansıtıyor. Tasarıma modern bir bitiş sağlıyor.

Editörün notu:


Endless Euphoria Calvin Klein reklam kampanyası, model Vanessa Axente'yi şafak saatinden esinlenen renk dizisi içerisinde bir rüyada gibi gösteriyor. Açık mavi gökyüzü ve parlayan gün ışığı da tabloyu tamamlıyor. Bu saf duygusallığı somutlaştırmak için model, kokunun temsil ettiği sade feminenliği ve akıcılığı temsil eden, uçuşan bir Calvin Klein Collection elbise giyiyor. Şişenin tasarımını ve narin çiçek imzasını yansıtabilmek adına, reklam görseli açık şeftali tonlarından aydınlık lavantalara uzanan renk skalasından oluşuyor. Yaz ayları için ideal bir koku... Bence mutlaka deneyin!

ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.